«Країна перетворюється на цирк»: українці виберуть у президенти співака та коміка — коли набридли вори та «товстосуми», розчарований народ готовий до радикальних дій

Рейтинги президента Петра Порошенка і Святослава Вакарчука перебувають приблизно на одному і тому ж рівні, а ось показники Володимира Зеленського та Олега Ляшка їх перевищують.

Проте між Порошенком і народним депутатом Євгеном Мураєва — всього 3,6% різниці серед тих, хто визначився з вибором. Такими є результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», презентація якого відбулася в інформагентстві УНІАН.

В цілому, відзначають експерти, список потенційних кандидатів в президенти України продовжує збільшуватися, але при цьому рейтинг сімох претендентів з першої десятки різниться в межах похибки. Це говорить про можливість перестановок і перетікань в процесі передвиборчої кампанії, вважають соціологи, виключаючи хіба що політиків з найбільш високими показниками — Юлію Тимошенко і Анатолія Гриценка.

Причому, виборці Анатолія Гриценка в більшості готові голосувати за Тимошенко, а її симпатики в основному підуть до Вакарчука. При цьому ті, хто вважає своїм кандидатом Зеленського і Вакарчука, не надто схильні віддавати симпатії комусь іншому, що, за словами соціологів, говорить про дві тенденції: бажанні нарешті побачити в політиці нових людей і розчарування молоді в «старій гвардії» .

«Третина виборців Вакарчука піде до Зеленського, а кожен з його виборців може проголосувати за Вакарчука. Тобто, вірогідність переміщення досить висока. Важливим фактором тут є вік. Молодь, яка ніколи не голосувала, в основному і є ядром цих кандидатів. Тільки прихильники Вакарчука в основному на Заході і в Центрі, а Зеленського — Південь і Центр, тобто, є регіональний фактор «, — каже заступник директора групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

Крім того, експерти відзначають, що в разі, якщо глава фракції «Опоблоку» Юрій Бойко, який стоїть сьогодні в списку на третьому місці з 8,9%, не піде на вибори, його голоси, скоріше за все, перейдуть до іншого представника опозиції — або Вадима Рабиновича, або Євгена Мураєва, який випередив свого колегу. Позиція Мураєва — 4,2% серед тих, хто визначився і піде на вибори і в разі, якщо Рабинович зніме кандидатуру, його рейтинг дістанеться соратнику по партії.

Що стосується антирейтингу, в ньому як і раніше лідирує чинний президент — за нього ні в якому разі не голосуватимуть майже половина опитаних. За Юлію Тимошенко не проголосували б 28,5%, за екс-прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка — 26,9%, за Олега Ляшка — 26,2%, за Юрія Бойко — 16,1%, за Вадима Рабиновича — 15, 6%.

Відомий український актор, ведучий та керівник студії «95 квартал» Володимир Зеленський обурився, що йому приписали підтримку співака Святослава Вакарчука, як можливого претендента на пост президента України

На своїй сторінці в Facebook комік опублікував звернення до українців.

Зеленський заявив, що сам буде вирішувати, кому і як допомагати та ще раз наголосив, що не йду у політику.

«По-перше, мені здається, що хлопець він міцний, і якось сам може підтримати своє тіло, і моя допомога йому не потрібна. А по-друге, мені здавалося, що в нашій країні потрібно підтримувати людей похилого віку і дітей. А всі інші можуть, як мені здається, своїми ніжками», — зазначив актор.

«І надалі я своїми ніжками буду ходити туди, куди мені хочеться. І сам буду вирішувати, в чому беру участь, у чому не беру участь і кого я підтримую», — додав шоумен.

Читати далі на hyser: Народ, Ви серйозно: Вибори президента -Тимошенко очолила рейтинг симпатій, а Порошенко – антипатій українців