Політик розповів українцям, що відбувається у столиці. Про це він написав у Facebook. Наводимо слова автора без змін:

Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом заради того, щоб вони залишилися вдома та не пішли до дільниць 25 жовтня. Куди він планує привести по максимуму своїх - “підгодованих” виборців. На авансі в 300 гривень «за правильний голос» вже попався один з УДАРівців.

Подивіться на їхні списки - там повно схемщиків Черновецького, а вони знаються на підкупах, залякуванні та маніпуляціях, як ніхто. А хто ж ще є у списках Кличка? “Справжні професіонали” - керівник Генплану, який його не склав, керівник метрополітену, за якого не збудовано жодної станції, а також дружини та діти відомих забудовників.

Ця команда не вміє, не хоче й не збирається працювати в інтересах киян. Проте вона знає, як фальсифікувати, будувати сітки та займатися підкупом. Варто замислитись - чому Кличко жодним чином не реагує на інформацію стосовно підкупу УДАРівцями людей? Мабуть чудово розуміє, що схеми підкупу - єдиний шанс для нього знов бути обраним мером.

Але одним тільки залякуванням та підкупом УДАРівці не обмежуються. Вони залюбки зловживають адмінресурсом, користуючись тим, що вони - при владі в столиці. У їхньому розпорядженні службовий транспорт та приміщення, комунальні медіа, які за кошти киян ведуть агітацію, та й взагалі бюджетні кошти, які Кличко та Ко витрачають на свій піар.

Команда «Рідної країни» крім спостереження, також активно контролює ситуацію в гуртожитках, де також можливі підкупи і простить долучитись всіх небайдужих для того,щоб не допустити фальсифікацію виборів у Києві.

Команда Кличка розгортає схеми підкупу Мер Києва Віталій Кличко разом зі своєю командою щодня залякує киян Ковідом...

Gepostet von Микола Томенко am Mittwoch, 21. Oktober 2020