Микола Томенко розповів, чим може закінчитись фінансування приватними особами діяльності президента. Про це політик розповів у Facebook. Наводимо текст автора:

Фінансування приватними особами діяльності президента - неконституційне і може стати підставою для початку процедури імпічменту!

Отож, щодо так званого опитування від Президента.

Нагадаю, що повноваження Президента чітко визначені розділом 5 Конституції та можуть бути реалізовані лише в межах коштів бюджету визначеного на його діяльність.

В разі, якщо ініціативу про так зване «опитування народу» будуть фінансувати приватні особи - це означатиме прем порушення Конституції та стане підставою для початку процедури імпічменту.

Тепер щодо змісту запитань.

Очевидно і не соціологу, що ідея довічного ув‘язнення корупціонерів-можновладців підтримує щонайменше 90 відсотків громадян. Тому всі президенти обіцяли «Бандитам - тюрьми» або «Посади 3 друзів-корупціонерів», але нічого не робили! Питання Зеленського - «Корупціонерам - довічну тюрьму» теж можна реалізувати шляхом внесення невідкладної законодавчої ініціативи від Президента та реалізацією Закону правоохоронцями. Опитування під дільницями не заважає і не допомагає цьому.