Кандидат у мери Києва Андрій Пальчевський, який по всій країні розвісив агітаційні плакати зі своєю "перемогою", при розлученні з дружиною залишив сім'ю з голим задом. Суд визнав його банкрутом.

Пальчевський не володіє жодним бізнесом і не має ніякого майна, то хто ж фінанссує потужну рекламну кампанію зірки каналів Медведчука? Як по повідомляє Знай.ua, про це розповів блогер Сергій Корнак у своєму новому відеосюжеті.

Блогер розвінчав міфи про Пальчевського, які він сам про себе створює.

"Що ми знаємо про бізнесмена Пальчевського? Він інвестор в Eurolab.Ситуація така, знаєте, слизька. Eurolab ніякого стосунку до Пальчевського не має. Він там не засновник, не господар. За документами Eurolab Пальчевському не належить. Він там виконавчий директор. Він там піар-фігура, просто піар-обличчя... В чому ще бізнес Пальчевського? Можливо він забудовник? Ні. Можливо він щось виробляє? Ні", - зазначає блогер.

Сергій Корнак пригадав, що у 2012 році дружина Пальчевського, з якою він прожив 30 років і "нажив" 4 дітей, подала на нього до суду на аліменти. Однак, вона не отримала нічого, оскільки суд не знайшов майна Пальчевського.

"Пальчевський не дав їй ні копійки. Тобто нічого не залишив ні сім'ї, ні дітям. Суд не знайшов майна Пальчевського... Тобто, він голий, як король.."

За словами блогера, українців вчергове дурить людина ″з голою дупою″.

″Задайте собі запитання — на чиє бабло завішені борди по всій країні? Це спонсорські гроші. Голий король і весільний генерал — от хто такий Пальчевський... Нам знову сватають підкидька, який прийде і буде гарно розмовляти на каналах, щоб ним потім хтось керував ″, - підкреслив блогер.