Юрій Левченко розповів киянам, як столична влада накручує собі рейтингі. Наводимо текста автора без змін:

Яким треба бути цинічним, щоб на своїх прес-конференціях закликати всіх киян бути обережними, дотримуватися дистанції, "менше шастати", надсилати свої перевіряючі служби на малі кафешки (поки власний ресторан Авалон спокійно працює), а потім в примусовому порядку зганяти бюджетників для своєї масовки заради передвиборчого піару.

Вчора нам стало відомо, що вчителям Святошинського району в примусовому порядку наказали зібратися біля кінотеатру «Лейпциг», щоб з оплесками зустрічати Кличка, який має приїхати з телекамерами, щоб попіаритися на його ремонті.

У мене була запланована зустріч з виборцями, тож представники нашої команди Народовладдя - депутати Київради Прохор Антоненко і Кутняк Святослав - поїхали туди, щоб запитати у Кличка хто дав таке незаконне розпорядження в примусовому порядку зганяти бюджетників?

Те як поводив себе Кличко, щоб не відповідати на незручні питання, я залишу без коментарів, просто подивіться відео.

До речі, зверніть окрему увагу на те, що деякі люди під кінотеатром просто закривали свої обличчя, коли у них питали "а що вони тут роблять?"

P. S. Прикметно, що на 35 секунді відео, чоловік, який намагається відштовхнути депутата Кутняка від Кличка, - це Юрій Дубовецький, який є директором школи № 42.

Раніше він працював начальником Святошинського управління освіти, але після скандалів, замість того щоб його назавжди звільнити зі сфери освіти, його просто перевели на посаду директора школи.

А зараз цей діяч балотується в Київраду від УДАРу. 

P. P. S. Наша команда Народовладдя пропонує киянам справжню альтернативу, а не ставати вчергове жертвами політичних та корупційних «договорняків». Тому, якщо хочете, щоб в Києві нарешті була нормальна влада, яка працюватиме на комфорт всіх киян, а не власне збагачення, то долучайтеся, заповнюйте анкету. www.narodovladdia.com/join

Також звертаємо вашу увагу на те, що ми абсолютно незалежні від будь-яких олігархічних кіл і не маємо жодних корупційних надходжень - саме тому, ми єдині, хто публічно збирає кошти на виборчу кампанію. Тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://narodovladdia.com/donate Будь-яка, навіть найменша, сума пожертви від звичайних українців має для нас величезне значення!

Кличко зганяє бюджетників в якості "масовки" заради передвиборчого відеоролику

Кличко зганяє бюджетників в якості "масовки" заради передвиборчого відеоролику Яким треба бути цинічним, щоб на своїх прес-конференціях закликати всіх киян бути обережними, дотримуватися дистанції, "менше шастати", надсилати свої перевіряючі служби на малі кафешки (поки власний ресторан Авалон спокійно працює), а потім в примусовому порядку зганяти бюджетників для своєї масовки заради передвиборчого піару. Вчора нам стало відомо, що вчителям Святошинського району в примусовому порядку наказали зібратися біля кінотеатру «Лейпциг», щоб з оплесками зустрічати Кличка, який має приїхати з телекамерами, щоб попіаритися на його ремонті. У мене була запланована зустріч з виборцями, тож представники нашої команди Народовладдя - депутати Київради Прохор Антоненко і Кутняк Святослав - поїхали туди, щоб запитати у Кличка хто дав таке незаконне розпорядження в примусовому порядку зганяти бюджетників? Те як поводив себе Кличко, щоб не відповідати на незручні питання, я залишу без коментарів, просто подивіться відео. До речі, зверніть окрему увагу на те, що деякі люди під кінотеатром просто закривали свої обличчя, коли у них питали "а що вони тут роблять?" P. S. Прикметно, що на 35 секунді відео, чоловік, який намагається відштовхнути депутата Кутняка від Кличка, - це Юрій Дубовецький, який є директором школи № 42. Раніше він працював начальником Святошинського управління освіти, але після скандалів, замість того щоб його назавжди звільнити зі сфери освіти, його просто перевели на посаду директора школи. А зараз цей діяч балотується в Київраду від УДАРу. 😀 P. P. S. Наша команда Народовладдя пропонує киянам справжню альтернативу, а не ставати вчергове жертвами політичних та корупційних «договорняків». Тому, якщо хочете, щоб в Києві нарешті була нормальна влада, яка працюватиме на комфорт всіх киян, а не власне збагачення, то долучайтеся, заповнюйте анкету. www.narodovladdia.com/join Також звертаємо вашу увагу на те, що ми абсолютно незалежні від будь-яких олігархічних кіл і не маємо жодних корупційних надходжень - саме тому, ми єдині, хто публічно збирає кошти на виборчу кампанію. Тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://narodovladdia.com/donate Будь-яка, навіть найменша, сума пожертви від звичайних українців має для нас величезне значення! #Київ #Лейпциг #гетьКличка #команда_Левченка #Народовладдя Громадянська мережа ОПОРА Рух ЧЕСНО

Популярные статьи сейчас

"Поздравляю с дочкой!": сияющая Юлия Высоцкая показала ребеночка. 83-летний Кончаловский уделал Петросяна

Это не лицо, а тухлый холодец с вареником: Татьяна Буланова показала, как выглядит без фотошопа. Кожа буквально сползает

Стирка заледенеет на балконе: в Украину идут лютые морозы. Синоптики назвали новые даты

Прячьте шапки и куртки: синоптики удивили прогнозом погоды. Таких аномалий еще не было

Показать еще
Gepostet von Юрій Левченко am Freitag, 2. Oktober 2020