Ігор Петренко у свому Facebook прокоментував передвиборчі розклади та оцінив, як вплине на рейтинг Європейської Солідарності висунення дружини п’ятого президента.

«Марина Порошенко очолить список партії свого чоловіка. Безумовно це стане стимулом для симпатиків цієї партії все ж таки прийти на вибори та проголосувати. Проте, зважаючи на високий антирейтинг Петра Олексійовича та наявність великої кількості людей, які голосували у 2019 році саме проти нього, й меншою мірою за Зеленського, і які навряд чи кардинально змінили свою думку зараз, це можуть використати інші політичні сили для ангажування додаткових голосів виборців. Це класична гра на антирейтингу», - впевнений він

Також експерт пояснив, завдяки чому збільшує електоральну базу Андрій Пальчевський та його політична сила.

«Неофіт у політичній тусовці Андрій Пальчевский тут отримати приріст може. Він явно не вирізняється чиновницькими манерами, має дуже хорошу впізнаваність, легко й відкрито спілкується з електоратом. Він якраз і грає на полі тих, хто не готовий як підтримувати «старих» політиків, так і розчарувались у «нових», які виявились не готові до серйозної діяльності. Антипорошенківська риторика електорату Пальчевського буде як бальзам на душу. Крім того, він веде антиолігархічну риторику, яка доволі популярна в нашій країні, і тут йому є де розгулятись», - підсумував Ігор Петренко.

Нагадаємо, нещодавно Андрія Пальчевського висунули в мери.