У політичній силі «Перемога Пальчевського» заявили, що будуть висувати своїх кандидатів в мери і місцеві ради по всій Україні.


Про це заявив лідер партії Андрій Пальчевський під час візиту до Рівненської області, передає прес-служба партії.


«Люди втомилися від суцільної відсутності змін. Команда Президента – це одне слово «розчарування». А яка альтернатива? Старі політики? - ні! Люди хочуть досвідчених нових професіоналів. Потрібна системна зміна влади по всій країні. Почнемо ці зміни з місцевої влади. Я поступово представляю свою команду по всій Україні і сьогодні це місто – Рівне», - заявив Андрій Пальчевський під час свого виступу з виборцями.


Андрій Пальчевський заявив, що під час спілкування з жителями м. Рівне чув багато позитивних відгуків і бажання бачити наступним мером міста Віталія Германа.

«Я багато спілкувався з людьми в парку і на вулицях Рівного. Запитував, кому вони довіряють. Мене здивувало, що практично всі хочуть бачити наступним мером Рівного Віталія Германа. Люди йому довіряють, оскільки у нього бездоганна репутація і він славиться добрими справами», - сказав Пальчевський.


За його словами, саме Віталія Германа партія «Перемога Пальчевського» висуватиме на посаду мера міста Рівне.


Крім цього, лідер партії «Перемога Пальчевського» відвідав спортивний клуб, поспілкувався з місцевими жителями в різних публічних місцях міста, дав інтерв'ю телеканалу Рівне-1 та обласному радіо, а також представив свою рівненську команду в офісі партії «Перемога Пальчевського».

 


На завершення свого візиту до м. Рівне, політик відвідав міський мототрек, де його підтримала велика кількість спортсменів-мотоциклістів. Андрій Пальчевський зазначив, що до міської ради від партії «Перемога Пальчевського» буде балотуватися майстер спорту, чемпіон України з мотоспорту та Європи серед юніорів – Станіслав Мельничук.

Популярные статьи сейчас

Отпели: семья Анастасии Заворотнюк зажгла свечи в церкви. Наконец-то фанаты узнали правду

Важно успеть: украинцы "штурмуют" Пенсионный фонд. На кону выплаты каждого

Наташа Королева вырвет на себе волосы: Игорь Николаев заставил молодую жену кричать от экстаза. Даже ее манюней порадовал

Не шашлык, а пища богов: этот секретный ингредиент для маринада заставит мясо таять во рту

Показать еще

Нагадаємо, 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевський», лідером якої є Андрій Пальчевський.