Мер Києва Віталій Кличко руками своїх друзів з “будівельної мафії” будує житлові комплекси на місці дитячих садків. Таку інформації в себе на Фейсбуці оприлюднив експерт у сфері містобудування Віктор Глеба.

 

“На місці дитячих садків в Києві мер Кличко будує житлові комплекси. Куди подіти малюків - питання без відповіді. Програму Кличка по розбудові столиці можна назвати «Садочки - жертви будівельної мафії». І мер в цій програмі - бенефіціар. Так, у Києві 578 садків, але їх не вистачить на всіх маленьких киян! Адже на 100 місць ми маємо 200 дітей!” - обурився Глеба.

Він зазначив, що державні будівельні норми чітко визначають - на тисячу жителів мікрорайону має бути 38 посадкових місць в садочку. Тобто, якщо дитсадок розрахований на 100 місць, а в Києві три мільйони населення, то місто потребує тисячу закладів для дошкільнят.

“Але що ми бачимо зараз? Місто розбудовується, киян стає все більше, а садки закриваються. Мови навіть нема про те, щоб будувати нові! Садки зачиняють, роблять аварійними, затоплюють підвали - все для того, щоб на місці дитячих закладів будувати чергові ЖК!” - заявив експерт.

Він підкреслив, що свавілля із знищенням дитячих садочків робиться за ініціативи міського голови.

“Найгірше, що все це робиться з подачі мера Віталія Кличка. Якщо раніше жартували про те, що записувати дитину у садочок треба одразу після народження, то тепер це треба робити після першого УЗД. І це, на жаль, не жарт. Кличко робить все для того, щоб Київ був зручним лише для його друзів-забудовників, але не для киян!” - резюмував Віктор Глеба.