ВР розглядала законопроект депутатів із фракції Зеленського і Порошенка, який дозволяє працювати помічниками народних депутатів всім охочим, без вищої чи навіть середньо спеціальної освіти?!

Ще тривають дискусії щодо депутатів-телепнів, які випадково потрапили до вищого законодавчого органу країни й не встигли отримати вищої чи бодай середньо спеціальної освіти, як планується узаконити й статус «безосвітніх» помічників депутатів, яких ми фінансуємо із бюджету. Інформую, що утримання депутатів, їх помічників та загалом ВР коштує нам лише у 2020 році більше 2 мільярдів гривень.

Зате тепер помічниць чи помічників можна набирати прямо із знаменитих сайтів знайомств!

Нагадаю, що мій законопроект про обов‘язковість вищої освіти для депутатів ВР не підтримали у попередньому скликанні, а нині вважається, що для написання законів і управління державою достатньо пройти Трускавецькі курси або бути у родинних чи інших близьких стосунках із «законотворцями».

Ленінським, точніше Зе-Ленінським шляхом ідуть депутати Верховної Ради України!

П.С. Слова «кухарка» і «модель» використовую як народні метафори і жодним чином не хочу образити професійних та патріотичних працівників кулінарного та модельного напрямів!