«Гарячий» бандерівський гороскоп на 1-8 вересня: Яким буде особисте життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини

1.

Овнів-бандерівців цього тижня надихатиме початок навчального року, тому рольові ігри на тему учениці та вчителя, чи навпаки, чудово прикрасять ваші вечори. Тільки потурбуйтеся, щоб вдома не було дітей, вони і так зараз трохи в депресії.

Тільцям-бандерівцям цього тижня хотітиметься чуттєвого сексу в стилі французських фільмів 18+. Гарячу воду вже майже всім увімкнули, тому для французського кохання всі шляхи відкриті. Можна прямо в гарячій ванні і почати.

2.

Близнюки-бандерівці цього тиждня відчують сплеск кохання як під час перших побачень, хотітимуть постійно цілуватися, обніматися і увесь час проводити разом.

Додати почуття новизни можна новою білизною, в тому числі постільною, і відвертими розповідями про те, чого б кому хотілося давно спробувати.

Раки-бандерівці цього тиждня будуь сповнені майже спортивної енергії, що відобразиться і на ставленні до сексу. У вас будуть насичені дні і ночі, але коли ставитимете рекорди, усе ж таки не забувайте, що головне — не кількість, а якість.

3.

Леви-бандерівці цього тиждня лінуватимуться вигадувати щось нове, але будуть не проти, якщо за них все організує і зробить хтось інший. А вони радо погоджуватимуться, лежатимуть і отримуватимуть задоволення.

Діви-бандеріці на цьому тиждні хотітимуть душевної близькості більше, ніж фізичної. Добряче наговорившись про почуття, вони будуть не проти підняти тему сексу, а поговоривши про нього, із задоволенням ним займуться.

Але спочатку поговорити!

4.

В Терезів-бандерівців тиждень проходитиме під знаком пригод, причому не тільки в сексуальній площині. Все, що з ними відбуватиметься, вони захочуть обговорити в ліжку, тому на, власне, секс часу залишиться небагато.

Зате це буде дуже якісне дійство.

Скорпіони-бандерівці цього тиждня зануряться в гармонійні і пристрастні відносини, і матимуть шанси на чудовий секс навіть кілька разів на день. Головне — втриматися від бажання влаштувати скандал з якогось дрібного приводу. Цілуйте свого партнера кожного разу, коли захочеться його «вкусити».

5.

Стрільці-бандеріці цього тижня прагнитимуть дізнатися, що ж таке БДСМ та інші веселі збочення, про які стільки галасу. Можливо, вони навіть вчинять подорож до секс-шопу, але нікому про це не розповідатимуть, бо вирішать, що морально до такого ще не готові.

Козероги-бандерівці цього тиждня будуть бавитися так, що навіть помідори на городі почервоніють (при тому, що це був жовтий сорт). Зірки радять різноманітнити сексуальне життя саме зміною місць, а не поз і партнерів.

6.

Водолії-бандерівці цього тижня хотітимуть спокою, тому на якісь великі сексуальні пригоди будуть не готові. Зате після хорошої розмови з цікавим антуражем, будуть не проти зробити вам як ви любите.

Риби-бандерцівці на цьому тиждні згадають про свої юнацькі мрії, але їм буде ліньки втілювати це в життя. Щоправда, і взаємних розповідей про те, хто про що мріяв раніше, вистачить для того, щоб добряче надихнутися на шикарний секс.

Читайте далі: Измену можно определить и предсказать по знаку зодиака: как любят и почему изменяют разные Знаки Зодиака, расскажет специальный гороскоп

Джерело: Depo.ua