«Гарячий гороскоп» на 18-25 серпня для справжніх бандерівців та бандерівок, яким вже виповнилося вісімнадцять: це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Журналісти склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

1

Овни-бандерівці на цьому тиждні будуть випромінювати сексуальною енергією, що зробить їх дуже приваблими для оточуючих. Самотнім це обіцяє багато інтимних пригод (не забудьте про захист). В тих, хто в парі, буде теж багато інтимних пригод, за умови, що ви дослухатиметеся до думки своєї коханої другої половини.

2.

Тільці-бандерівці цього тижня оскаженіють, але не в сексуальному сенсі і на всі нагадування про другу половинку відповідатимуть словами Раневської про те, що вони не дупа, щоб складатися з двох половин. Але заспокоїти їх можна якраз несподіваним сексом: наприклад, розбудити ним вранці, або зустріти після душу. Тільці-бандерівці, натякніть на це своїм другим… Гм, сексуальним партнерам.

3.

Близнюки-бандерівці цього тиждня з цікавістю переглядатимуть фільми для дорослих і навіть завітають до секс-шопу, якщо той зустрінеться на їхньому шляху. Гуляти так гуляти, тому варто обрати щось вже геть божевільне, щоб було потім що згадати. Або над чим посміятися, інокли і таке трапляється і це непогано.

4.

Раки-бандерівці цього тиждня — в зеніті енергії і в пошуці пригод на свої нижні чакри. Зірки радять добре поозиратися в різні боки і тоді, можливо, час для пошуків скоротиться, а пригоди почнуться раніше. Задля якісного сексу не забувайте, що й у чакр вашого сексуального партнера теж є бажання.

5.

Леви-бандерівці цього тиждня почуватимуться героями з «50 відтінків сірого», який перезняли в Болівуді. Через постійні балачки і емоційне з’ясування відносин, часу на секс майже не вистачить, але ви і так почуватиметеся ніби вас добряче відшмагали.

Але, як то кажуть, все в житті треба спробувати. Розслабтеся і отримйуте задоволення, (тим паче, що це цілком реально).

6.

Діви-бандеріці на цьому житті дійдуть висновку, що їхнє статеве життя якесь не регулярне і спробують його упорядкувати переходом на щоденний секс. Зірки кажуть, що це чудова ідея, враховуючи, скільки видів сексу навигадувало людство

7.

Терези-бандерівці цього тиждня будуть налаштовані на веселі і легкі стосунки як в американських романтичних комедіях про студентів. Але для того, щоб зробити отримати нові враження, треба і діяти по-новому, тож не поводьтеся як серйозна доросла людина, що вже сотні років перебуває в стосунках. Запросіть другу половину на побачення, дуркуйте, пийте пиво і розповітайте одне одному про найсміливіші сексуальні фантазії.

8.

Скорпіони-бандерцівці на цьому тиждні хотітимуть шоколадку, кулемет і на ручки, і на їхній сексуальній активності це відобразиться так, що їм хотітиметься то романтичних любощів, то шаленого сексу, то просто пожерти чогось солодкого в ліжку.

Ні в чому собі не відмовляйте, бо це ваше сексуальне життя і головне, щоб воно вам подобалося.

9.

Стрільці-бандеріці цього тижня прагнутимуть до душевного (і не тільки) ексгібіціонізма, тому довгі розмови про стосунки і секс в парках їм забезбечено. Якщо вони мають з кимось стосунки. А якщо ні, то ідіть в кафе, знайдіть собі там співрозмовника і там вже — по ситуації

10.

Козероги-бандерівці цього тиждня будуть дуже сексуально активними і готовими до будь яких експериментів, але тільки якщо бачитимуть, що їхній сексуальний партнер все розуміє і на все згоден.

Якщо у вас є можливість влаштувати інтимне побачення просто неба – сміливо вирушайте у подорож.

11.

Водолії-бандерівці цього тижня не матимуть жодних забобонів і табу щодо сексу. «Ганібал» виглядатиме дитячою казочкою у порівнянні з тим, як ви запалюватимете. Це не значить, що ви будете прямо таки одержимі сексом 24/7, але час від часу вибухатимете вулканом пристрасті.

12.

Риби-бандерівці цього тиждня матимуть все, що необхідно для видатного сексуального життя, (враховуючи талановитого партнера). Ті, хто в парі, відчують сплеск кохання як на початку стосунків, а ті, хто ще в пошуку – знайдуть собі людину, яка розумітиме їх з одного хтивого погляду.

13.

Читайте також: Бандерівський гороскоп на серпень: як житиметься справжнім бандерівкам і бандерівцям у серпні 2018 року