Оксана Марченко скоро буде «танцювати» в Верховній Раді: дружина кума Путіна може піти в політику

Оксана Марченко може піти в політику

Думаю, вже всі чули за останні дні про те, що дружина Медведчука Оксана Марченко візьме участь на плюсах у шоу «Танці із зірками». Ну, й про те, що з ще не знятого фільму про Василя Стуса вирізали всі фрагменти про самого Медведчука — після дзвінку із штабу Медведчука. Тобто, гбшного стукача-адвоката, який підписав смертний вирок великому поету своїм зізнанням його «провини» на суді без дозволу самого Стуса.

Все це — секції одного великого ланцюжку по відбілюванню іміджу цієї зловісної путінської істоти. Сам Медведчук поки що буде в затінку і вийде з нього десь після президентських виборів.

Може, навіть й не вийде — він любить гратися в «сірого кардинала». Що не заважає, натомість, вже зараз вичищати інтернет від згадок про його бізнеси — чітко бачу, як пропадають посилання на докази того, як він викупив тут російський бізнес під брендом «Glusco». Чи про негатив щодо нього. Видно, що пошуковики обробляють цілі команди СЕОшників. Але проект «Марченко» — ще більш важливий.

Адже невдовзі вона сама може піти до політики. Оксанку в нас наразі активно почали розкручувати на усіх можливих платформах. Їй створюють імідж сучасної, водночас простої жінки, яка готова створювати. Така собі «жінка з душею та великим серцем».

В усіх можливих формах. Далеко не тільки на телеку. Я вже кілька тижнів споглядаю, як у всіх соціальних мережах пішла суперактивна розкрутка акаунтів марченко. Зокрема, у ютюбі, фейсбуці та інстаграмі. Ну, й звичайно, вконтакте.

Отже, Оксана Марченко скоро буде «танцювати» в Верховній Раді: дружина кума Путіна може піти в політику.

Читайте далі на hyser: «Ми засуджуємо появу в ефірі особи, яка пов’язана з Путіним»: журналісти ТСН виступили проти участі Оксани Марченко в шоу на «1+1»