Вибору Ані Лорак свого часу заздрили всі. Турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу здавався фанатам нібито неймовірним подарунком для співачки. Але нещодавно він нарешті проявив свою запальну натуру, і, як справжній султан, не втримався при вигляді молодої спокусниці. Про це повідомляють ЗМІ.

Поки дружина проводить решту літніх днів на фестивалі «Жара» у Баку, демонструє там щодня нові сукні та гуляє на вечірках, Мурат не відстає. Він захопився зовсім іншою дівчиною – киянкою, в компанії якої він проводив чимало часу. Новоспечена пара відпочивала в караоке, емоційно обіймалися, точно не схожі на друзів. Їх бурхливе побачення потрапило на камеру.

Чоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу був спійманий в столичному закладі Dali Park в центрі Києва у компанії брюнетки на ім’я Яна Бєляєва, відома в українській столиці тусовщиця. Він весь вечір турецький бізнесмен не зводив з неї очей, пристрасно обіймав її і постійно гладив внутрішню частину стегна. Після пісень в караоке пара покинула клуб далеко за північ і добряче напідпитку.

Наразі вже відомо, що Яна Бєляєва — молода киянка, випускниця Академії адвокатури України, а зараз справжня бізнесвумен. Дівчина в Instagram продає одяг і взуття, а її клієнтами є переважно успішні молоді люди.

У вільний час Бєляєва багато подорожує по світу, розважається у нічних клубах і активно кокетує з забезпеченими чоловіками.

Також відомо, що брюнетка — часта гостя в караоке-клубі Мурата Налчаджиоглу Dali Park, де пару і зняли на камеру відвідувачі. Ймовірно там і відбулося знайомство бізнесвумен та коханого Ані Лорак.

Як відомо, Ані Лорак і турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу одружилися в 2009 році після чотирьох років роману. Розкішне весілля закоханих відбулася в одному з найдорожчих готелів Анталійського узбережжя «Адам і Єва». У 2011 році Ані народила доньку Софію.

Раніше Hyser писав про те як Ані Лорак вирішила себе «увєковєчить» у російському кіно — «зірка» працює на знімальному майданчику разом із Кіркоровим, Лепсом і Басковим