Новий хіт: Олег Винник зачарував публіку новою україномовною піснею з першого прослухування. Україна чекає на офіційну прем’єру

Відомий український співак і виконавець хітів “Вовчиця”, “Ніно” і “Візьми мене в полон”, який переважно співає російською, презентував нову україномовну пісню.

Заспівав її улюбленець жінок 25 липня у Ботанічному саду імені Миколи Гришка під час безкоштовного концерту.

Композиція називається “Вишиванка”. Поки що у мережі з’явився лише уривок пісні, але, як завжди трапляється з творчістю Винника, існує дуже велика ймовірність, що зовсім скоро вона стане новим хітом.

Як повідомляється, офіційна прем’єра нової пісні має відбутися 24 серпня на День незалежності. Що ж, чекати залишилося недовго.

А поки що маленький “трейлер”!

“Одягни вишиванку, Україно моя! Йде на свято вся сім’я! У вишиванці каштан і акація, і я-я-я….”, – співає артист.

За кілька годин відео зібрало більше 700 лайків у Facebook і чимало захоплених коментарів. “Олеже, пісня – бомбастична!”, “Патріотична! Як завжди ваші пісні захоплюють”, “Пісня просто бомба”, – прокоментували відео шанувальниці Винника.

Нагадаємо, що Олег Винник отримав запрошення на нову посаду: послухати відомого українського співака тепер можна і в університеті.

«Топовий артист Олег Винник став зірковим викладачем Кафедри шоу-бізнесу Університету культури», — йдеться у заяві.

Про початок співпраці із Винником у Facebook також повідомив ректор вузу Михайло Поплавський.

Також нагадаємо, Олег Винник відкрив фестиваль Atlas Weekend у Києві.

Артист виконав свої культові хіти в рок-обробці, підірвавши публіку «Вовчицею», «Ніно», «Візьми мене в свій полон» та іншими популярними хітами.

Олег Винник став хедлайнером найбільшого в Східній Європі музичного фестивалю Atlas Weekend, який проходить у Києві. Артист виконав свої культові хіти в рок-обробці, підірвавши публіку «Вовчицею», «Ніно», «Візьми мене в свій полон» і іншими популярними хітами. На феномену української естради прийшов подивитися більш 100 тисяч людей, враховуючи, що концерт був безкоштовним.

Ранее Hyser писал про то, что дикий «стройняш» Винник поведал тайну своего волчего рациона, который помогает артисту всегда быть в форме