Ляшко в трусах бігав під дощем по пляжу, матюкався та закликав всіх приєднатися до нього. Цікаві кадри від лідера Радикальної партії (відео)

Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко бігав у трусах під дощем у Гідропарку Києва.

Відповідне відео він виклав у Facebook.

На ньому головний «радикал» грає з чоловіками у волейбол.

«Ох ти бл*дь», — вигукнув Ляшко, коли м’яч вислизнув з рук.

Нагадаємо, що 2 червня лідер Радикальної партії народний депутат Олег Ляшко офіційно зареєстрував шлюб зі своєю цивільною дружиною Росітою. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.
«Нова українська родина. Більше щасливих сімей і дітей в нашій рідній найкращій Україні!» — написав Ляшко.

Церемонія відбулася в одному зі столичних РАГСів, передає ТСН. Наречена на весілля одягла червону сукню, а нардеп підібрав такого ж кольору краватку. На свято прибули соратники Ляшка по Радикальної партії, зокрема, нардеп Андрій Лозовий. Зробити пропозицію нардеп вирішив після 20 років цивільного шлюбу. У пари є дочка Влада.

Освідчився своїй коханій Ляшко 8 квітня, після 20 років стосунків.

«20 років я думав, чи варто це робить. Я хотів би ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою. А нам іншої не треба, нам треба найкраща», — сказав нардеп. Наречена на весілля вдягнула червону сукню, а нардеп підібрав такого ж кольору краватку.

Також Росіта зізналася, що не дає порад чоловікові у його політичних виступах.

«Єдина моя порада — щоб чоловік був більш спокійним», — зауважила дружина Ляшка.

На запитання, чому все-таки депутат не вказав її у декларації, Росіта повідомила:

«У нас стосунки не оформлені. Спочатку ми просто боялися цього, адже коли я була вагітна, Олег сидів у в’язниці за журналістську діяльність. Коли його випустили, він взагалі тривалий час був змушений нас ховати», — повідомила жінка.

«А взагалі ми з Олегом вважаємо, що люди найчастіше йдуть у РАГС для того, щоб поставити печатку в паспорт і, таким чином, утримувати один одного або потім щось ділити. Але ні в мене, ні в Олега таких цілей немає. Щоб довго жити душа в душу, не обов’язково одружуватися», — зазначила Росіта.

Ляшко з дружиною цього року святкуватимуть 15-ту річницю своїх стосунків. Росіта розповіла, що коли вони познайомилися, то спілкувалися різними мовами.

«Було кумедно спілкуватися: він говорив виключно українською, а я російською», — згадала жінка.

Так само і зараз у їхньому будинку звучать дві мови.

«У нас навіть вдома є жарт з цього приводу. Олег каже: «Росіта, ти їси українське сало, ти їси картоплю, а розмовляєш російською». Я, звичайно, можу спілкуватися українською, але зручніше — російською. Коли ж Олег переходить на російську, я його не сприймаю. Російська у виконанні Ляшка дуже ріже слух», — розповіла дружина Ляшка.

Раніше Hyser писав «Підступно, як Ляшко до корови, підкрадається Зрадлива зрада»: Фракція Ляшко підсунула законопроект, який воскресить одну з найстаріших корупційних схем України