Натуральні продукти, які здатні замінити віагру та вкрай позитивно вплинути на чоловіче здоров’я

Ці продукти харчування здатні поліпшувати якість потенції не гірше віагри, – на користь цього твердження свідчать результати дослідження іспанських учених з Університету Ровіра і Вірхілій.

Чоловікам потрібно їсти горіхи. Конкретно мигдаль, фундук і волоські. Іспанські дослідники встановили, що вживання в їжу цих трьох видів горіхів вкрай позитивно позначається на чоловічому здоров’ї завдяки високому вмісту в них селену, цинку, вітамінів E і C, фолієвої і омега-3 жирних кислот.

В експерименті вчених взяли участь 120 чоловіків віком від 18 до 35 років. Добровольців розділили на групи: в одній з них чоловіки щодня вживали по 60 грамів горіхів, в іншій – дотримувалися свого звичного харчування.

Результат цього досвіду виявився наступним: через два тижні харчування з додаванням горіхів у чоловіків, які його дотримувалися, було зафіксовано істотне зростання потенції, а також активізувалася вироблення сперматозоїдів. В групі чоловіків, що не вживали горіхи, аналогічного прогресу не спостерігалося.

Зазначимо, що за даними дослідників, проблеми безпліддя або зниженої фертильності зачіпають кожну шосту сім’ю. В одній третині – половині всіх випадків фактором безпліддя подружньої пари є знижена фертильність у чоловіків, пов’язана з недостатньою кількістю сперматозоїдів, відхиленнями в їх розмірах і формі або зі слабкою рухливістю.

Крім горіхів для поліпшення чоловічого здоров’я медики також радять включати в раціон соняшникове і гарбузове насіння, кедрові горішки, смажені каштани – всі ці продукти також багаті цинком і жирними кислотами, які необхідні для вироблення статевих гормонів.

Нагадаємо, нещодавно писали про те, що волоські горіхи в поєднанні з медом є прекрасним природним засобом, який може замінити багато видів ліків. Ця комбінація забезпечує організм всіма необхідними вітамінами, мінералами, білками, жирами і вуглеводами. Чому вам потрібно їсти це щодня?

Це комбінація робить вашу кров здоровою. Зробіть цей засіб, що складається з пів кілограма меду і пів кілограма подрібнених волоських горіхів. Додайте лимонний сік. Змішайте їх. Зберігайте суміш в банці і споживайте чайну ложку тричі на день. Це відмінне рішення для людей з анемією.

Якщо ви страждаєте від високого кров’яного тиску, вживайте 100 г меду і волоських горіхів протягом зими.

Ця комбінація також усуває головний біль. Замість того, щоб приймати таблетки, зробіть суміш меду і подрібнених волоських горіхів і споживайте по 1-2 столові ложки в день. Це також може допомогти вам від безсоння.

Цей чарівний засіб також може вилікувати виразку шлунку. Візьміть 20 г подрібнених горіхів і змішайте їх з киплячою водою. Процідіть суміш. Ви отримаєте молочну рідину. Додайте дві столові ложки меду в суміш і споживайте 2-3 столові ложки за півгодини до їжі.

Раніше Hyzer писав про неймовірні переваги чаю з чебрецю для здоров’я та як можна насолоджуватися ним