Дивовижна новина: найбагатша людина у світі, Марк Цукерберг, має українське коріння

Виявляється, родичка одного з найбагатших людей в світі народилася у Львівській області. Прабабуся засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукербера народилася в місті Сколе Львівської області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер Олег Айзин.

За допомогою ресурсу familysearch.org він з’ясував, що Мінні Цукерберг (Візенталь) народилася на території Галичини, тобто під час імміграції вона могла приїхати в США саме з території сучасної України. Мінні, яка була дочкою Самуеля Візенталя і Дженні Фирберг, в Нью-Йорку вийшла заміж за Джека Цукерберга і дала життя дідусю Марка – Джеку (молодшому).

“Сколе – це невелике західноукраїнське місто з єврейським, українським та польським населенням. Він знаходиться в прикордонному районі Галичина, був під владою Польщі в 1930 році, але, безумовно, український зараз!” – написав Айзин.

Оригінал поста Марка Цукерберга:

Також раніше повідомляли, що засновник Facebook Марк Цукерберг долучився до боротьби проти російської агресії. Він оголосив війну кремлівській «фабриці тролів», яка використовує Facebook для втручання у вибори різних країн. Марк Цукерберг розповів про 9 наступних кроків, які дадуть відсіч російській пропаганді. Це:

1. Продовження співпраці з урядом США в розслідуванні втручання Росії у вибори.

2. Продовження внутрішнього розслідування пропагандистської діяльності груп із Росії та пострадянських країн під час виборів у США, Франції та інших країнах.

3. Підвищення прозорості в політичній онлайн-рекламі. Користувачі зможуть бачити, що ще і кому показує рекламодавець.

4. Посилення контролю продажу політичної реклами. Ви можете говорити що завгодно, але якщо ви порушите правила нашої спільноти або закони, вам доведеться зіткнутися з наслідками.

5. Розширення команд, що стежать за безпекою і захистом спільноти. Ми збільшуємо наші інвестиції в безпеку і, особливо, в забезпечення чесності виборів.

6. Посилення співпраці з виборчими комісіями інших країн.

7. Надання інформації про загрози іншим компаніям, що працюють у сфері технологій і безпеки.

8. Розробка нових інструментів для захисту від переслідування з політичних мотивів та інструментів для інформування про вибори, щоб люди могли краще розуміти те, що відбувається.

9. Забезпечення чесності німецьких виборів в ці вихідні. Заходи – від блокування тисяч фейкових акаунтів до співпраці з держорганами, наприклад, з Федеральним відомством з інформаційної безпеки.

Дякуємо, Марк Цукерберг, за чітку громадянську позицію та за боротьбу з російською агресією.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Марк Цукерберг хоче продати 75 млн акцій соцмережі.