Кремль влаштував в Україні новий Чорнобиль: екологічне лихо «переповзло» з Криму до Херсону

Кримські викиди: На Херсонщині з підозрою на хімічне отруєння ушпиталили 15 школярів. Дітей із симптомами хімічного отруєння госпіталізували до Херсонської обласної лікарні

У 15 дітей, яких шпиталізували із підозрою на хімічне отруєння, однакові симптоми – слизотеча, ларингіт. Припускають, що діти отруїлися від викидів із заводу «Кримський титан».

Хімічна отрута з окупованого Криму дісталася до материкової України. Через викиди на підприємстві вже другий тиждень потерпають мешканці Армянська в Криму. Там люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею і сіро-зеленим нальотом. Завод нібито призупинили. Втім, по трубах добре видно, що він працює.

Під адмінграніцу вже виїхала обласна та міністерська комісія з Києва, зараз там досліджують повітря, грунт і воду на вміст сірчаної кислоти з «Титану». У Криму протягом двох днів провели масову евакуацію дітей з Армянська. Втім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнають. Через це в ООН вже звернулася омбудсмен України Людмила Денисова.

Тим часом українська розвідка повідомила, що викид небезпечної речовини в Криму міг статися через потрапляння снарядів російських військових.

Нагадаємо, у середу, 5 вересня, лікарі обстежували жителів Каланчацького та Чаплинського районів, що межують з анексованим Кримом.

У двох десятків школярів виявили підозрілі симптоми. Чотири бригади лікарів із Херсону з ранку 5 вересня обстежують жителів сіл Каланчацького та Чаплинського районів. У першу чергу, дітлахів, адже за неофіційною інформацією хімічні викиди заводу «Титанові інвестиції», що розташований в окупованому РФ Криму, збільшилися в кілька раз.

Також нагадаємо, що 3 вересня на межі з Кримом прикордонники «засікли» у повітрі токсичні викиди. Джерелом забруднення у Херсонській області є окупований завод «Титан».

Читайте також: «Если так пойдет, то и до эвакуации дойдёт”: Новости Крымнаша. Оккупанты превратили Армянск в газовую камеру с серной кислотой, — блогер