Pink Floyd осоромився: один із засновників рок-гурту потрапив до бази «Миротворяця» за любов до Росії та підтримку анексії Криму

Музикант потрапив до переліку осіб, упійманих на антиукраїнській пропаганді.

Британський музикант, один із засновників рок-гурту Pink Floyd Роджер Вотерс потрапив у базу ресурсу «Миротворець». Причиною стало інтерв’ю одному з російських ЗМІ, де рокер дозволив собі висловлювання на підтримку незаконних дій РФ щодо Криму.

Картка даних Вотерса з’явилася в базі в понеділок, 27 серпня. Причиною вказана «антиукраїнська пропаганда, замах на територіальну цілісність України і участь в спробах легалізації анексії Криму Росією».

Також на ресурсі наводяться висловлювання британця, котрі слугують доказом. «Я знаю, що Севастополь дуже важливий для Росії і росіян. Існує безліч договорів і паперів, за якими Росія має всі права на це місто. Зміна влади в Україні, спланована Вашингтоном, просто спровокувала Москву на подальші дії», — наводить «Миротворець» слова співака.

Музикант заявив, що «політична верхівка США не розуміє справжнього змісту угод» і порушує їх, що викликає в британця страх, «тому що коли-небудь це просто вб’є нас усіх». У проблемах України Вотерс звинуватив працівника Держдепартаменту США в 2011-2013 роках Вікторію Нуланд, а Росію вважає непричетною до цього.

«Сам я вважаю, що ми не будемо воювати з Росією. Росіяни хоробрі, стійкі і непохитні. У вас реально велика і дуже сильна країна», — заявив британець.

Читайте далі на hyser: «Одна филейная часть на украинском стуле, а другая — на российском»: Українське видання навчає школярів підтримувати Путіна — за це давно повинно вводити кримінальне покарання