«Наш автобус приїхав останнім. Прийшовши до нашого намета ми знайшли там росіян»: як кримські татари боролись за український прапор

Як ми боролись за український прапор.

Наш автобус приїхав до долини Міна останнім, ну так сталося. Прийшовши до намета, де ми мали бути поселеними, ми знайшли на наших місцях, як ви гадаєте кого? Звісно – росіян! На наше резонне питання, а якого ви тут робите? Ось біля двері чітко вказано, що цей намет – це Україна, вони сказали що їм тут сподобалось, і вони вирішили тут розташуватись.

Як зауважив один кримський татарін, що з намі у Хаджі: “В них в крові займати території, що їм не належать.” Оскільки в Хаджі лаятись, а ба більше – битись, не можна, ми вирушили до адміністраторів. Адміністратори вирішили не робити конфликт, і поселити нас в більш комфортному наметі, разом з єгиптянами. Я сказав, що москалям наш прапор не залишу, і відкручу його від зайнятого намета, та прикручу на вході до нового.

Адміністрація не заперечувала. Коли став прикручувати саморізами наш прапор вже на новому місці, прибігли єгиптяни, та почали вимогати “зняти це звідси”. Справа в тому, що єгипетського прапора не було, і їх задавила відома земноводна істота.

Краще би вони не чіпали українців, особливо напередодні Дня Національно прапора. Шейх Шафік Кастіру з Одеського арабського культурного центру, як лев зупиняв всіх єгиптян, поки я прикручував прапор на місце. На галас прибігла адміністрація, і сказала: хлопці, ви що не знаєте хто такі українці? Краще їх не чіпайте! І до речі, це ми їм дозволили.”

Інцидент було вичерпано, проте урок був гарний – національну гідність потрібно захищати будь де!

Саід Ісмагілов

Читайте далі: В Донецкой области молодая пара оскорбила украинскую символику и подожгла флаг Украины: идет следствие