У Києві стався нещасний випадок — стаффордширський тер’єр накинувся на свого господаря і завдав йому численні укуси.

Після цього він заблокував прохід до пораненого і не давав медикам надати допомогу. Все це сталося під час звичайної прогулянки біля будинку.

Він раптово накинувся на свого господаря, повалив його на землю і покусав. Від розлюченої тварини чоловікові довелося буквально відповзати. Він сховався в ліфті, проте собака «чатувала» в під’їзді і не давали нікому ні зайти, ні вийти.

Сам потерпілий каже, що пес міг злякатися грому. Але жити він більше з твариною не хоче, а свідкам події кричав, щоб його вбили. Про можливі причини агресії собаки розповіла також сусідка потерпілого. За її словами, тварина сильно не доїдала і з нею рідко гуляли.

Крім того, вона додала: «Він оголосив її вегетаріанкою і годував овочами».

Вона також пояснила причини і умови, які могли викликати таку реакцію з боку тварини.

Зоозахисниця, яка опікувалася Булей після НП, стверджує, що психіка у собаки була порушена вже давно. Її перший господар водив її на собачі бої, а з другим, якого вона покусала, собака пережила втечу від війни на Донбасі. Саме з тих пір пес і боїться гучних звуків, наприклад, грому.

Ранее Hyser писал про случай, когда собака не просто друг, но и полноценный член семьи: Огромный хаски обожает своего маленького хозяина