У медичні термінології лікування кішками називають фелінотерапією. В Англії, наприклад, сьогодні «лікувальні кішки» навіть продаються в аптеках.

Виявляється, звичні нам тварини мають великий медичний потенціал. Як з’ясували лікарі-терапевти Англії і США, що працювали в спеціалізованих клініках для розумово відсталих дітей, кішки серйозно допомагають людям, що страждають психічними захворюваннями, серцевими розладами, ушкодженнями мозку і навіть сприяють повному зціленню залежних від алкоголю і наркотиків.

Спілкування з кішками приписують при депресіях і шизофренії. При цьому, від кішки ніяких особливих навичок не потрібно — вона просто повинна бути ніжною і товариською.

Для людини корисне навіть котяче муркотіння, яке, за словами вчених з Інституту спілкування тварин в Північній Кароліні, зміцнює кістки. Як це відбувається? Все завдяки звуковому діапазоні, в якому муркотять кішки — від 27 до 44 герц.

Медики стверджують, що погладжування котів заспокоює збуджену нервову систему людей з психічними розладами. Окрім цього, власники кішок у середньому мають найменше симптомів стресу. На другому місці — власники собак.

Найкраще для ролі психотерапевта чи невропатолога підходять довгошерсті кішки — сибірські, ангорскі, перські, бірманські, норвезькі лісові кішки. Вони також допомагають від безсоння, дратівливості, депресії.

Кішки здатні стабілізувати артеріальний тиск, лікувати аритмію, атеросклероз, остеохондроз і хронічний бронхіт. Головне, привчити кішку регулярно протягом усього лікувального курсу укладатися на хворе місце.

При бронхіті кішка повинна лежати на грудях, при артриті на запаленому суглобі, а при атеросклерозі і мігрені — біля голови.

Людина постійно оточена електромагнітним полем (ЕМП), яке випромінює побутова техніка. Ці випромінювання негативно впливають на здоров’я людини. Коти поглинають несприятливу для людини енергію. Для них випромінювання не становить небезпеки. У теорії, кішка відчуває ненормальні коливання, влаштовується ближче і поглинає енергію, приводячи ЕМП людини в нормальний стан.

Для травлення корисно гладити кішок. Короткошерсті або безшерсті породи (сфінкси, сіамські, абіссинські, корат, єгипетські мау) зазвичай краще за інші породи лікують хвороби шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

Популярные статьи сейчас

Тучная с землистым цветом лица: близкий друг Анастасии Заворотнюк рассказал, как болезнь обезобразила внешность некогда красивой актрисы

«Черный скорпион»: в сети показали скоростную Ладу, которая моментально «уничтожает» противников

Черные чулки и слегка прикрытое декольте: сеть восхищена необычным образом Аллы Пугачевой. Слишком горячо

Рак одолел: стало известно о горе у звезды сериала "Сваты" Татьяны Кравченко

Показать еще

Кішки здатні бути й «голкотерапевтами»: коли вони вилазять на господаря і випускають кігтики, то подразнюють рефлексогенні зони, як на сеансі голкотерапії.

Ранее Hyser писал про то, что «Царь-батюшка повелел ему добыть чудо-юдо заморское, не то секир-башка»: как подчиненный кота начальнику добывал — минутка юмора