Ось чесний рейтинг знаків Зодіаку, яких найскладніше полюбити: любов — це мистецтво, яке дано не кожному

Любов — це мистецтво, яке дано не кожному. Кожен розуміє її по-своєму. Деякі люди купаються в любові і повазі, інших недолюблюють за скритність і байдужість. Все залежить від характеру людини і його знака Зодіку. Ось рейтинг знаків Зодіаку, полюбити яких дуже складно. Для цього потрібно багато терпіння, сил і часу:

1. Діви.

Діви — найбільш самодостатній з усіх знаків Зодіаку. Такі люди звикли аналізувати і оцінювати ситуацію, перш ніж вступати в стосунки. Будьте готові, що у відносинах з Дівою вас будуть тримати на відстані витягнутої руки. Доведеться доводити, що ви заслуговуєте довіри. Для того, щоб Діва полюбила когось, вона повинна послабити свій захист і відкритися. А це їй дуже складно дається.

2. Скорпіони.

Скорпіон — королева \ король, який не знає, чого хоче. Він то холодний, то гарячий, його вчинки складно передбачити, думки прочитати майже неможливо. Відносини з людьми цього знаку Зодіаку можуть бути дійсно нудними і виснажливими. Для серйозних відносин Скорпіону потрібно дозріти емоційно.

3. Стрільці.

Стрілець — енергійний, імпульсивний і волелюбний знак. З ним ніколи не буває нудно. Але, з іншого боку, йому важко зробити остаточний вибір, зупинитися на чомусь одному. Він перебуває в постійному русі, в пошуках нових пригод і адреналіну. Йому складно залишатися на одному місці. Така риса може сильно нашкодити відносинам.

Тільки той, хто зможе встигати за невгамовним Стрільцем, виявиться для нього ідеальним партнером.

4. Водолії.

Водолій — дуже скритна особистість. Він не схильний відкриватися і впускати людей в свій світ. Завжди тримає дистанцію з людьми. За панциром байдужості ховається чутлива і вразлива душа. Щоб Володій вибрав вас, доведіть йому свою відданість і любов, дайте зрозуміти, що вам можна повністю довіритися.

5. Козероги.

Козероги — дуже практичні і працьовиті люди. З них виходять надійні і відповідальні співробітники. До відносин вони підходять так само серйозно, як і до будь-якої роботи. Готуйтеся до того, що вас будуть розглядати під мікроскопом, зважуючи всі ваші плюси і мінуси. Щоб закохатися, Козерогу потрібно навчитися довіряти своєму серцю, а не тільки розуму.

6. Близнюки.

Близнюки відрізняються надмірною емоційністю. Спілкування з ними може бути дуже виснажливим, але занудьгувати з Близнюками складно. Коли Близнюки люблять, вони віддають партнеру всього себе без залишку. Подібна любов і прихильність може лякати, але цей рівень вразливості доступний не кожному.

7. Леви.

Лев — дуже рухливий, енергійний знак, який легко захоплюється. Лев неймовірно самовпевнений, він дуже любить і цінує свою незалежність. Його не можна обмежувати, потрібно віддаватися йому повністю, любити безмежно. Але він так вабить до себе, що ним неможливо не захопитися. Лев — яскрава зірка вечора, не дивно, чому всі люблять його.

8. Овни.

Активні, стрімкі і пристрасні, Овни роблять свого партнера центром світобудови. Вони оточують свою кохану людину надмірною увагою і роблять все можливе, щоб той відчував себе особливим. Вони — підтримка, плече, на яке можна спертися і заради якого піти на будь-який злочин! Хтось може сказати «ні» комусь настільки наполегливому?

9. Тельці.

Телець — найвірніший і стійкий знак Зодіаку. Коли Телець любить когось, це надовго. Він самовідданий і відданий тому, кого любить. Телець нічого не приховує, залишається чесним зі своєю другою половинкою. Відданість і вірність такого роду зустрічаються вкрай рідко, тому, коли ви знайдете подібну людину, не відсилайте її так просто.

10. Терези.

Найбільше Терези хочуть бачити всіх задоволеними і щасливими. Особливо це стосується тих, кого вони люблять. Терези зроблять все для щастя партнера і всієї родини. Їх легко любити, тому що вони дарують світле і непідкупне почуття, яке хочеться віддати сторицею.

11. Риби.

У Риб величезне серце, сповнене любові. Вони глибоко відчувають кожну емоцію, їм не важко висловити те, чого вони хочуть і чого хочуть від людей, яких люблять. Риби нічого не приховують. Вони проходять через вогонь, воду і мідні труби, повертаючись до того, кого люблять, і подібна любов — те, що відчуваєш один раз в житті.

12. Раки.

Раки відрізняються дбайливістю і чутливістю. Вони люблять беззастережно, вміють прощати і бути терплячими. На них можна розраховувати завжди — в будь-який час дня чи ночі. Відносини Рака до партнера — ілюстрація того, як повинна виглядати любов, як ми всі повинні любити один одного. Ви згідні з такою характеристикою? Вам є що додати до цього опису?

Раніше Hyzer писав про те, хто з вами поруч: астрологи розповіли про те, як дружать різні знаки Зодіаку