Україну охопила погодна аномалія: В Україні випав липневий сніг та дощ посеред чистого неба ( кадри погодного катаклізму)

На високогірних районах Закарпаття випав мокрий сніг

Напередодні Закарпатський центр з гідрометеорології повідомив про істотне похолодання на території краю в перші дні липня.

У мережі Facebook з’явилося відео зі снігом в Карпатах.

“Ось так сьогодні мело снігом на Чорній горі (Поп – Іван Чорногірський). Погода 1 липня в високогір’ї була різною. Хочете в казку” Дванадцять місяців “? Тоді вам в Карпати”, – написав очевидець.

Холодний фронт, який приніс в Закарпатті дощі і значне зниження температури, покрив долини снігом. Однак уже через кілька годин він практично розтанув. Така погода не є аномальною. У 1999 році в деяких районах області температура повітря була всього 3 градуси Цельсія, а гори вкрив товстий шар снігу.

Як повідомлялося раніше, в Україні відбулася справжня погодна аномалія. Так, в Києві хлинув дощ, хоча синоптики цього і не прогнозували.

“У моїй синоптичної практиці чого тільки не було. Цікавого, це ясно, складного, навіть відчаю і сліз, паніки, розчарування, гордості, захоплення і багато професійного щастя. Однак сьогодні я пережила містичний метеошок”,
Про це повідомила синоптик Наталія Діденко, яка вперше зіткнулася з подібним сюрпризом від природи.

– зізналася вона.

Діденко пояснила, що 1 липня велика частина України перебувала під впливом циклону. Синоптик дуже пильно стежила за цим циклоном і прийшла до висновку, що він повинен відійти, а небо – прояснитися.

“Циклон дійсно відсунувся, небо грало неймовірними кольорами синього і блакитного, білі хмари були виключно прикрасою, а не загрозою, дійсно похолодало і задував поривчастий вітер. Але головне, дощем і не пахло”, – зазначила Діденко.

Вона повідомила, що дощ був малоймовірним.

“Коли я вже пройшла через металошукачі на грандіозний захід, хлинув дощ. Я спочатку просто не могла в це повірити. Потім повірила. Потім вирішила, що сформувався раптово другорядний фронт і зіпсував мені прогноз”, – розповіла синоптик.

Вона також виклала поточні дані радара, на яких відображена справжня аномалія. За словами синоптика, вона фізично відчула присутність якихось дивних вищих і тривожних сил.

“Тому що не може з такої точки йти злива саме там і саме тоді, коли потрібно. З такої точки взагалі не повинно нічого бути. Хіба що дуже теоретично”, – пояснила Діденко.

Вона додала, що всюди навколо більш ніж 200-кілометрової зони було чисте небо і сухо, а над Софійською площею пішов дощ. Діденко зізналася, що вперше в житті зіткнулася з подібною ситуацією.

Нагадаємо, в результаті інтенсивних опадів та поривів вітру відразу кілька областей України «пішли під воду».

Про це повідомила прес-служба ДСНС України.

Так, станом на 7 ранку 1 червня, у восьми районах Івано-Франківська залишалися підтопленими п’ять присадибних ділянок і дев’ять підвальних приміщень.

У Чернігові підтопленою залишалася одна присадибна ділянка. Рятувальникам довелося відселити 57 чоловік.

Ось так сьогодні мело снігом на Чорній горі (Піп Іван Чорногірський). Погода 1-го липня у високогір,ї була різною& Хочете в казку ,,Дванадцять місяців,, ? тоді Вам у Карпати.

Gepostet von Сергій Прокоп am Sonntag, 1. Juli 2018

Напомним ранее, Hyser писал Подробный гороскоп на июль 2018 для всех знаков зодиаков