Широкоплечий американський морський піхотинець Джошуа Ньвілл і його мініатюрна подруга, капрал авіації Емілі, вирішили узаконити свої стосунки, для чого випросили у командування коротку відпустку. Потім молодятам доведеться повернутися на службу і навіть медовий місяць як слід відгуляти не вийде, тому вони постаралися вмістити у відведений час максимум заходів.

Зокрема, Емілі підготувала особливу промову для Гейджа – сина Ньювілла від першого шлюбу. І це стало сентиментальним сюрпризом для всіх гостей на святі.

Після традиційних обрядів, клятв і обміну обручками наречена, а тепер вже молода дружина, попросила слово. Взявши мікрофон, вона зачитала звернення до 4-річного Гейджа, для якого офіційно стала мамою. Або все ж мачухою? Справа не в формулюванні, а у відношенню жінки до дитини.

«Я хочу, щоб ти був в безпеці, я докладу усіх зусиль, щоб ти став хорошою людиною. Сподіваюся, ти скоро зрозумієш, який ти особливий хлопчик. Ти такий розумний, красивий і добрий, ти допоміг мені стати тим, ким я є сьогодні. І хай не я дала тобі дар життя, але життя зробило мені подарунок. Це ти”.

Сильний хід, а для чотирирічного хлопчика, який ріс без мами, це приємний шок. Чи треба уточнювати, що його реакція була передбачувано зворушливою? Навіть великий тато, і той розплакався від розчулення цією сценою, що вже говорити про приголомшених гостей. Здається, у цій сім’ї буде хороше, наповнене любов’ю майбутнє.

1

2

3

Ранее Hyzer писал про свадьбу в самолете, раздетые стюардессы и другие самые сумасшедшие услуги авиакомпаний.