Погода на липень: на українців чекає безліч сюрпризів

Липень символізує не тільки середину літа, але і розпал туристичного сезону. Саме в цей час погода підходить для відпочинку на морі або природі. Яка буде погода в областях України — читайте в нашому матеріалі.

Погода на липень в Україні:

У липні в Україні нарешті настане справжня спека. Але синоптики вважають, що не можна виключати і появу дощів з грозами. Американські метеорологи спрогнозували, що на території східної Європи сухе спекотне повітря з західної частини континенту зіткнеться з вологим середземноморським атмосферним фронтом.

Саме тому нас чекають грози з блискавками і опадами у вигляді граду. Фахівці також не виключають появи пилових вихорів і смерчів. У зв’язку з цим на заході України не виключені повені і штормовий вітер. Прогнози українських синоптиків схожі із західними. На їхню думку, в липні в Україні буде спекотно, але з дощами.

Другий літній місяць принесе цілих чотири циклона: 3-5, 8-11, 19-21 та 24-27 липня. Однак розподілятися вони будуть нерівномірно: в одній області може випасти до 40-55 мм, а в інших областях не капне. За довгостроковими прогнозами в липні денна температура повітря буде коливатися в межах + 28 … + 32ºС.

Погода на липень у Києві

Синоптики з’ясували, що мінімальним показником температури повітря в столиці — 15ºС, а максимальним — 31ºС. При цьому жителі столиці повинні бути готові до частих дощів і похмурій погоді. Дощова погода в Києві буде в наступні дні: 1,5,6,8,9,10,11,15,18,25 липня. В інші дні — переважно сонячно.

Центральна Україна: прогноз погоди на липень

Синоптики вважають, що на території Центральної, Східної та Південної України буде найспекотніша погода. У Вінницькій області максимальна температура складе 32ºС, а мінімальна — 14ºС. При цьому в липні буде 10 дощових днів. У Дніпрі погода обіцяє бути ще спекотнішею: максимальний показник — 33ºС, а мінімальний — 17ºС. Крім того, в липні буде сім дощових днів.

У Кропивницького — 33ºС / 15ºС. У липні буде сім днів з опадами. Полтава — 34ºС / 16ºС. Також слід очікувати п’ять дощових днів. Черкаси — 30ºС / 14ºС. Дев’ять дощових днів.

Східна Україна: погода на липень 2018

У Харкові максимальна температура повітря в липні складе 33ºС. При цьому весь місяць жителів міста очікують дощі з грозами. Тільки в кінці місяця погода порадує сонцем і ясним небом. У Донецьку і Луганську стовпчик термометра максимально підніметься до 37°С. Вночі температура буде значно нижче — до 14ºС. У Запоріжжі схожа ситуація — буде жарко, але дощитиме.

Максимальна температура складе 36ºС. При цьому на початку і середині місяця будуть активно йти дощі. У Кирилівці погода буде залишаться ясною, тільки іноді можуть нагрянути короткочасні дощі.

Західна Україна: На території Західної України синоптики прогнозують дощову і похмуру погоду. На початку місяця буде до 22ºС. Вже з середини липня температура повітря піде вгору, але дощі посиляться.

Південна Україна: прогноз погоди на липень

На півдні країни буде традиційно тепло і сонячно. Однак дощі і там наздоженуть українців. Так, в Одесі максимальна температура повітря складе 30ºС. 1,4,20 липня синоптики прогнозують дощі та грози. У Затоці і Іллічівську також дощитиме.

Варто сподіватися, що погода змінить свою прихильність до туристів. У Херсоні та Миколаєві буде дуже жарко — стовпчики термометрів піднімуться до 34ºС.

Багатьох туристів цікавить, яка погода буде в Залізному порту?

Так, Залізний порт відзначився особливо ясною і сонячною погодою. Фахівці обіцяють, що в липні туристів не потурбують ні дощі, ні холод.

Крим: погода на місяць

У липні в Сімферополі максимальна температура складе — 34ºС. На початку місяця відпочиваючих чекають дощі з грозами, але вже до середини місяця небо стане чистим. В Євпаторії прогнозуються рясні дощі в перших числах. Але вже з п’ятого липня небо стане ясним, а погода спекотною.

Максимальна температура повітря складатиме 33ºС. В Євпаторії, Алушті, Ялті, Феодосії буде сонячна погода зі змінними дощами.

Ранее Hyzer писал о том, что для кнопкодавцев погода может испортиться : Законопроект, который предусматривает введение уголовной ответственности за неличное голосования народных избранников.