Масонське око і Бог-руйнівник: які таємниці приховує доларова купюра

На однодолларовой купюрі є велика кількість символів, які трактуються багатьма як масонські. І є люди, які скрупульозно виглядають в її окремих елементах прихований сенс. Версія, що ці знаки виготовлялися з метою боротьби з фальшивомонетниками, для них не є пріоритетною.

ЛІТЕРИ

Вони розташовані зліва від Вашингтона. Їм містичних властивостей не приписують — це знаки Федерального резерву, який займається випуском банкнот. Кожна буква має своє значення:

А – Бостон;

В – Нью-Йорк;

З – Філадельфія;

D – Клівленд;

F – Атланта;

L – Сан-Франциско;

Е – Річмонд;

G – Чикаго;

K – Даллас;

H – Сент-Луїс;

J – Канзас-Сіті;

I – Міннеаполіс.

ІСТОТА

Вона настільки мало, що розглянути її без лупи практично неможливо. Знаходиться вона у верхньому правому куті, ліворуч від одиниці. Згідно деяким припущенням, це спеціальний знак, який захищає гроші від любителів підробок.

ОРЕЛ

Надруковану із зворотного боку птицю оточують різні предмети, кількість яких завжди дорівнює тринадцяти. Містики бачать у цьому слід Сатани, а історики стверджують: число вказує на кількість американських колоній.

ОКО

Цей символ викликає найбільше суперечок. Він «світиться», ширяючи в повітрі, і дуже нагадує всевидюче масонське око. Деякі дослідники вважають, що це око Бога, який спостерігає за мешканцями Америки.

РИМСЬКІ ЦИФРИ

Біля основи піраміди надруковано ряд, що складається з латинських літер та цифр. Він означає рік, коли Америка стала незалежною.

ХРЕСТ

З першого погляду він нагадує лопаті млини, заховані на обороті за одиницею, але при детальному розгляді виявляється, що він схожий на Мальтійський хрест. Цей символ стосується лицарів, які перебували в однойменному ордені.

Доказ дає історія: у 1798 р., коли люди Наполеона захопили лицарську фортеця, яка розташовувалася на Мальті, деяким з її мешканців довелося влаштуватися в Америці.

БОГ

На звороті, біля нижньої одинички ліворуч, видно обриси голови з високою зачіскою. Зображення нагадує бога Шиву, якого індуси називають Руйнівником. Символи, які зображені на доларі, хвилюють не одне покоління. Їм постійно приписують нові містичні значення. Погляньте уважніше на купюру, можливо, вам відкриються нові знаки або істинне значення відомих.

Ранее Hyzer писал как российские олигархи за день потеряли более миллиарда долларов.