Диво дивне: кмітлива пасажирка врятувала літак, знявши одяг, та геніальна відповідь лікаря, яка просто приголомшила батька

Так дивно, які різні бувають ситуації і як легко можна знайти вихід із кожної. Ці дві історії — приклад того, що безвихідних ситуацій не буває. Насолоджуйтесь!

Літак летить за маршрутом Тель-Авів — Веронa. Зі 160 пасажирів близько 120 — це релігійні євреї з численними дітьми.

Діти бігають по літаку, їхні мами і тата кричать на дітей та перегукуються один з одним. Коротше кажучи, «табір вже пішов у небо». Решта пасажирів в розпачі звертаються до екіпажу, але екіпаж безпорадний. Літак — це вам не автобус, не зупиниш біля узбіччя і хуліганів не виставиш.

На передніх рядах сидять кілька пар молодих ізраїльтян. Зовсім зневірившись в тому, що їм вдасться заснути або хоча б відпочити, одна з них, жінка років 30, встає в проході і повільно знімає свою блузку, а потім і бюстгальтер. Усі релігійні євреї відразу притихли, прикриваючи очі, свої та своїх дітей.

У повній тиші, що одразу запанувала, молода жінка голосно говорить, що якщо в літаку знову почнуть шуміти, вона зніме й штани також. Її друзі обіцяють зробити те ж саме…

До Верони в салоні було тихо та спокійно.

За виявлену спритність та громадянську мужність, що вирішило проблему стійкості повітряного лайнера в повітрі, керівництво авіакомпанії по прибутті до Верони вручило цій сміливій жінці безкоштовний квиток в Рим, включаючи безкоштовне тижневе перебування в готелі.

Чоловік засумнівався чи його це донька. Відповідь лікаря просто вбила…

Лікар дав незабутнє пояснення

Після народження дитини, батько в паніці прибіг до акушера.

– Лікарю, – каже він. – Я не знаю, як це сказати… Але я трохи засмучений, тому що моя донька – рудоволоса! Вона не може бути моєю!

– Дурниці, – відповів лікар. – Навіть якщо у вас з дружиною чорне волосся, можливо, що у когось з ваших предків було руде волосся.

– Це неможливо, – наполягає батько. – У наших родинах вже багато поколінь в усіх була чорна, як смола шевелюра.

– Ну, тоді дозвольте мені задати вам пікантне питання. Як часто ви займаєтеся сексом?

Трохи збентежений, чоловік відповів:

– Я сильно втомлююся на роботі, тому ми з дружиною займалися любов’ю раз або два в кілька місяців…

– Так ось воно що! – Впевнено сказав лікар. – Це іржа!

Раньше Hyzer писал как сеть шокировала история самого сильного ребенка-украинца.