Десять бомбезних купальників, які допоможуть приховати все зайве

Правильно підібрані речі допомагають підкреслити плюси і замаскувати вади. І це стосується не тільки верхнього одягу, але навіть купальників. Ми розповімо вам про 10 моделей купальних костюмів, які дозволяють заховати все зайве і чудесно виглядати на пляжі або у басейні.

Купальник з воланом

Волан маскує проблемні зони верхньої частини рук і врівноважує силует при масивних стегнах. Оптимальний вибір для дівчат з фігурою типу груша.

Купальник з сіткою

Цілісний покрій цього купальника допоможе заховати все зайве, а напівпрозора сітка додасть сексуальності.

Хай-нек

Ліф під горлом в таких купальниках приховує недоліки пахвової зони і візуально витягує верхню частину тулуба, через що фігура виглядає стрункішою.

Купальник з високою талією

Трусики з досить високою посадкою добре приховують всі вади. Такий купальник додасть кілька сантиметрів зросту, тому високим дівчатам такі моделі не рекомендуються.

Пландж

Модель цілісного купальника з глибоким вирізом для сміливих дівчат. Довга вертикальна лінія вирізу ідеально витягує і робить стрункішою фігуру. Через особливості покрою пландж не рекомендується дівчатам з пишним бюстом.

Танкіні

Верх цієї моделі представлений подовженим топом, низ – шортиками або трусиками. При складках на талії вибирайте варіант з розширеним верхом. При проблемних стегнах оптимальним буде подовжений варіант топа, який нагадує сукню і називається swimdress.

Майо

Суцільний купальник з пришивними бретелями і V-подібним вирізом, який витягує верхню частину тіла. Імітація запаху і діагональні контрастні смуги роблять акцент на талії.

Скіртіні

Ідеальний варіант для тих, хто хоче приховати вади в області стегон. З спідничкою добре виглядає об’ємний ліф зі складками тканини хрест-навхрест (бандо).

Купальник в стилі РIN-Up

Імітація завищеної талії «виструнчує», а щільні чашки добре тримають груди. Дрібний горошок не збільшує візуально силует і робить образ не нудним.

Багатошаровий купальник

Волани на купальнику надійно приховують все зайве, але при невисокому зрості така модель може зробити силует громіздким.