Вже зовсім скоро будемо голосувати за нового мера Києва. Кличко - з ним все зрозуміло. Як кажуть експерти, він починає займатись Києвом лише перед виборами.

Що ж стосується іншого кандидата - Пальчевського - там історія зовсім, як кажуть, загадкова - кандидат-ширма веде до Київради сірих рейдерів та людей, які знищували столицю України.

До речі, кияни дуже розкритикували Пальчевського за участь у виборах до Держдуми Російської Федерації. Про це розповіли у виданні "ukranews".

Повідомляється, що 6 жовтня в Києві на Шулявському і Печерському мостах з'явилися банери з текстом: "Перемога Пальчевського = Перемозі Путіна".

Натомість, кандидат економічних наук, голова Голосіївської партійної організації “Європейська Солідарність” Людмила Ковалевська вважає, що саме такі партії рано чи пізно витіснять партії-одноденки, без минулого і майбутнього, з українського життя.

Що відомо про Людмилу Ковалевську:

Кандидат економічних наук, голова Голосіївської партійної організації “Європейська Солідарність”, підприємець, директор компанії. Багато років займалась вивченням питань місцевого самоврядування, міського господарства, взаємодії комунальних служб. Вважає, що для ефективного управління містом недостатньо тільки бажання, потрібні знання, досвід та ясне бачення результату.

Людмила здобула освіту у Харківському національному економічному університеті,  за спеціальністю міжнародні економічні відносини. Захистила дисертацію, працювала доцентом, є автором десятків наукових праць і монографії у сфері фінансів і економіки підприємств.

Як секретар української делегації в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи пані Ковалевська відстоювала позиції України на міжнародній арені і вивчала досвід європейських країн у сфері місцевого самоврядування і міського менеджменту.

Людмила Ковалевська була активною учасницею Помаранчевої революції і Революції Гідності. Вона наголошує: “Європейська Солідарність - це єдина партія з чіткою ідеологією, справжнього європейського зразку. Саме такі партії рано чи пізно витіснять партії-одноденки, без минулого і майбутнього, з українського життя. І, саме головне, це єдина партія, яка має силу і вплив для того щоб захистити вибір киян, не допустити прямого управління містом з Офісу Президента і відстояти європейський шлях розвитку міста”.

Популярные статьи сейчас

Какие сахарные «губки»: Анфиса Чехова сняла с себя все просто посреди самолета. Пассажиры успели разглядеть громадную «дыру»

Назревает что-то страшное: на украинские территории прорвались российские танки и военные грузовики

Щедрые подарки судьбы и денежная удача: астрологи рассказали, чего ждать от сегодняшнего дня

Дочь Веры Брежневой раскорячилась на четвереньках в крохотном бикини и заставила маму сгорать от стыда

Показать еще