Кукарікання з Італії — «Анексія Криму законна, а в Україні була фейкова революція»: міністр МВС Італії мабуть вже отримав 30 срібників

Міністр внутрішніх справ Італії і глава правої партії «Ліга» Маттео Сальвіні вважає, що Росія законно анексувала український Крим, а революцію в Україні називає «фальшивою».

Про це він сказав в інтерв’ю The Washington Post.

«Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації», — сказав Сальвіні, відповідаючи на ремарку журналіста про незаконність псевдореферендуму в 2014 році.

«Порівняйте його з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, що фінансується іноземними державами — подібно арабським революціям. Є деякі історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації», — додав глава МВС.

Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти РФ, «тому що вони не довели свою користь, і, згідно з даними, вони завдали шкоди італійському експорту».

Лідер «Ліги» також заперечує фінансування своєї партії з боку партії Владіміра Путіна «Єдина Росія».

«Це фейкові новини. Ми подали в суд на тих, хто повідомив про це. Це неправда. Ми ніколи не брали жодного євро, жодного рубля або долара», — сказав він.

Але п’ять країн приєдналися до продовження санкцій ЄС щодо Криму

Чорногорія, Албанія, Норвегія, Грузія і Україна підтримали продовження санкцій ЄС щодо Криму.

Про це йдеться у заяві високої представниці ЄС, повідомляє прес-служба Ради ЄС.

«18 червня 2018 року Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи щодо Криму до 23 червня 2019 року. Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, а також Норвегія, член Європейської зони вільної торгівлі, а також Грузія і Україна, підтримали ці заходи», — йдеться в заяві.

18 червня Рада ЄС вирішила продовжити на рік заборону на інвестиції в окупований Крим.

Санкції ЄС включають заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти; експорт певних товарів та технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Також раніше повідомлялось, що Трамп не визнав анексію Криму на зустрічі з Путіним

Під час зустрічі з президентом РФ президент США Дональд Трамп не визнав незаконну анексію Криму.

Про це президент Росії Владімір Путін заявив на спільній прес-конференції з Дональдом Трампом у Гельсінкі.

«Позиція президента Трампа по Криму відома. Він її дотримується. Він каже про незаконність приєднання Криму до Російської Федерації», — зазначив Путін.

«У нас інша точка зору. Ми вважаємо, що ми провели референдум у повній відповідності до міжнародного права… Для нас, для РФ, це питання закрите. Все», — додав він.

Зауважимо, сам президент США під час спілкування з пресою жодного разу не згадав про кримське питання

Нагадаємо, на саміті НАТО Дональд Трамп уникнув прямої відповіді на запитання про можливість або неможливість визнання анексії Криму, але поклав відповідальність за анексію на свого попередника Барака Обаму.

Раніше Hyser писав, що «скажений пес» хоче зірвати ціпок»: вже дана команда до підготовки анексії Житомира і Львова. Та в нас є протиотрута