Організатор замаху на вбивство журналіста Аркадія Бабченка говорив про необхідність усунення 30 осіб на території України, а замовлення вбивства Бабченка було «пробним».

Про це заявив під час брифінгу у Києві голова Служби безпеки України Василь Грицак, повідомляє Укрінформ.

«Взагалі організатор цього злочину говорив про необхідність усунення 30 осіб на території України. Це замовлення було пробним. Нам відомі деякі прізвища потенційних жертв», — сказав Грицак.

Раніше у середу голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка в Києві, за даними СБУ, замовили російські спецслужби.

Згодом з’ясувалося, що інсценування вбивства журналіста було спецоперацією СБУ. За словами Грицака, виконавця замаху на вбивство Бабченка затримано.

Раніше повідомлялося, що 41-річний журналіст Аркадій Бабченко був смертельно поранений у вівторок трьома пострілами у спину в Києві на порозі власної квартири.

За фактом вбивства журналіста відкрили кримінальне провадження. Однією з версій вбивства у поліції назвали професійну діяльність журналіста.

Бабченко: про планування нападу я дізнався два місяці тому

На прес-конференції СБУ в Києві з’явився російський журналіст Аркадій Бабченко, про смерть якого вчора повідомляли в поліції.

Він розповів, що дізнався про те, що на нього готується замах, два місяці тому, передає Громадське радіо.

«Мені сказали, що на тебе є замовлення, вже передали гроші — 40 тисяч доларів. Я непогано коштую, слухайте. Стало зрозуміло, що операція йде з Росії, що її готують спецслужби. Мені запропонували брати участь у цій спецоперації.

Варіантів не було, я погодився. Ми місяць готували цю операцію. Хлопці рили, копали, як буйволи. З того боку тисли, дуже сильно… », — розповів Бабченко.

Популярные статьи сейчас

Жена Гарика Харламова показала свою ракушку и заявила, что она – натуралист

«Она рехнулась?»: 55-летняя Лолита в бархатном купальнике вызвала негодование поклонников - Видео

Совсем стала плохая: жена Валерия Меладзе поправилась, волосы выгорели. Жалуется на жизнь

Даша Квиткова из "Холостяка" рассказала, что из-за Никиты приходится мыться 3 раза в день

Показать еще

Нагадаємо, ввечері 29 травня київська поліція повідомила про смерть російського журналіста Аркадія Бабченка. 30 травня СБУ повідомила, що Бабченко живий, а вчорашнє «вбивство» було частиною спецоперації.

Служба безпеки України (СБУ) в середу публічно звинуватила Росію у підготовці вбивстві в Києві журналіста Аркадія Бабченка.

Російський журналіст Аркадій Бабченко – живий, це була спецоперація Служби безпеки. Про це повідомив глава СБУ Василь Грицак на брифінгу 30 травня, пише Українська правда.

Він повідомив, що Служба безпеки завчасно отримала інформацію про готування замаху на життя Аркадія Бабченка.

«Зараз я можу повідомити деталі спецоперації Служби безпеки України, завдяки якій нам вдалося не тільки зірвати цинічну провокацію, але й задокументувати підготовку російськими спецслужбами цього зухвалого злочину», – заявив Грицак.

«Я міг би принести співчуття родині Аркадія Бабченка, але не буду цього робити. Навпаки, сьогодні я привітаю Аркадія з третім днем народження і запрошую його до зали», — сказав глава СБУ після чого Бабченко зайшов до зали.