В окупованому Криму заблокували Visa та MasterCard

Генбанк, один з найбільших банків в окупованому Криму, у вівторок, 14 серпня, припинив обслуговування карт Visa і MasterCard

Картки будуть заблоковані. Майже два мільйони людей більше не отримають картки міжнародної платіжної системи.

Заява про те, що банк не буде більше обслуговувати карти Visa і MasterCard, в тому числі і ті, у яких ще не минув термін придатності, була поширена наприкінці минулого тижня. За словами декількох клієнтів банку, їм пропонують замінити їх на карту платіжної системи «Мир».

Її оператором є «Національна система платіжних карт», що належить російському Центробанку. «Генбанк перейшов на карти «Мир» з січня. Перевипуск йде з січня, клієнтам банку кілька разів розсилалися повідомлення з запрошенням про отримання карти. Це вже останнє попередження для тих клієнтів, хто не встиг звернутися з тих чи інших причин», — сказав фахівець колл-центру Генбанку.

Скільки карт вже перевипущено, він сказати відмовився. До 2017 року крім Генбанку карти міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard випускав ще тільки банк «Рубльов». Але в червні цього року ЦБ відкликав у нього ліцензію.

Читайте далі на hyser: Хотели Россию — сидите в России и не «рыпайтесь»: «крымнашевцев» с российскими паспортами задержали за границей и депортируют