В Украине впервые огласили имена всех участников Национального отбора на песенный конкурс «Евровидение-2019«, который пройдет в Израиле.

За право представить страну на престижном конкурсе будут бороться 16 исполнителей, сообщили на сайте телеканала СТБ.

В этом году в Нацотборе на «Евровидение» примут участие как новые лица, так и хорошо известные зрителю исполнители. К примеру, на сцене отбора выступят популярная группа KAZKA, певица TAYANNA, которая третий раз будет бороться за право поехать на конкурс и другие.

View this post on Instagram

Сьогодні телеканали СТБ та UA: ПЕРШИЙ оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019. З 9 лютого в прямих ефірах за право представити Україну боротимуться 16 виконавців: Braii @braii_band Freedom jazz @freedomjazz_official KAZKA @kazka.band YUKO @yukoua The Hypnotunez @the_hypnotunez LAUD @laud_vk TAYANNA @tayanna_reshetnyak Brunettes Shoot Blondes @brunettesshootblondes VERA KEKELIA @kekeliavera ЦеШо @tsesho__ Ivan NAVI @ivan_naviofficial ANNA MARIA @annamariaduet BAHROMA @bahroma LETAY @letay_official КiRA MAZUR @kira__mazur KHAYAT @ado.khayat "Національний відбір знов тішить дуже якісним складом виконавців і абсолютно різними жанрами. Традиційно до нас прийшли нові, молоді й цікаві артисти, зі своїм музичним баченням і вже сформованою популярністю. Є серед учасників і ті, кому минулого року на етапі кастингу удача не посміхнулася. Приємно, що вони не склали руки, а прислухалися до наших порад і використали цей рік, аби підготуватися максимально якісно і професійно. Найцінніше, що знову готові боротися зірки, які вже мають досвід участі в цьому непростому відборі. Адже справжній артист завжди буде йти до кінця. Я бажаю всім півфіналістам удачі в цій непередбачуваній боротьбі за путівку в особливий світ музики – конкурс Євробачення", – зазначає музичний продюсер Національного відбору Руслан Квінта. 22 січня відбудеться традиційне жеребкування, яке визначить порядок виступів конкурсантів у півфіналах. Нагадаємо, що прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Телевізійна зйомка Національного відбору відбуватиметься у столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37. Квитки можна придбати за посиланнями: karabas.com/tours/eurovision concert.ua/ua/events/eurovision

A post shared by UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) on Jan 9, 2019 at 10:16pm PST

Полный список участников выглядит так:

1.     Braii

2.     Freedom jazz

3.     KAZKA

4.     YUKO

5.     The Hypnotunez

6.     LAUD

7.     TAYANNA

8.     Brunettes Shoot Blondes

9.     VERA KEKELIA

10.    ЦеШо

11.     Ivan NAVI

12.     ANNA MARIA

13.     BAHROMA

14.     LETAY

15.     КiRA MAZUR

16.     KHAYAT

View this post on Instagram

Офіційно повідомляємо Вам учасників українського національного відбору на конкурс «Євробачення-2019»: Brunettes Shoot Blondes, Braii, YUKO, Freedom Jazz, KHAYAT, BAHROMA, LETAY, KAZKA, TAYANNA, IVAN NAVI, ANNA MARIA, LAUD, ЦЕШО, The Hypnotunez, VERA KEKELIA, KiRA MAZUR. Прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал). З 9 лютого в прямих ефірах оцінювати виступи учасників і разом з глядачами вибирати пісню, яка представить Україну на Євробаченні, будуть Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов. #євробачення #eurovision #esc2019 #vidbir #vidbir2019

A post shared by UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) on Jan 9, 2019 at 10:00pm PST

«Национальный отбор снова радует составом исполнителей и абсолютно разными жанрами. Традиционно к нам пришли новые, молодые и интересные артисты, со своим музыкальным видением и уже сложившейся популярностью. Есть среди участников и те, кому в прошлом году на этапе кастинга удача не улыбнулась. Приятно, что они не сложили руки. Особенно ценно, что снова готовы сражаться звезды, которые уже имеют опыт участия в этом непростом отборе», – отметил музыкальный продюсер Национального отбора на «Евровидение» в Украине Руслан Квинта.

Отметим, по правилам, 22 января состоится традиционная жеребьевка, которая определит порядок выступлений конкурсантов в полуфиналах.

Также напомним, прямые эфиры Национального отбора-2019 пройдут 9, 16 (полуфиналы) и 23 февраля (финал) одновременно на телеканалах СТБ и UA: ПЕРШИЙ.