Скоро Супрун будет учить украинцев как правильно дышать: Министр рассказала о том, как правильно пить воду

Еду можно запивать водой, а можно и не запивать, главное правило — пить, когда хочется, советует министр здравоохранения.

Исполняющая обязанности министра здравоохранения Ульяна Супрун рассказала в Facebook о пользе воды. Чиновник отметила, что всем людям вода необходима для жизни, без нее никто не может существовать.

Министр рассказала, как правильно пить воду.

«Розпочинається Світовий тиждень води. Підготуйте ваші склянки й пляшечки, адже цей пост про важливість пиття. Вода необхідна для життя. Вона переносить поживні речовини, виводить із тіла продукти обміну і змащує суглоби.

Зневоднення відчувається як сухість в роті, а також втома, зниження уваги й пам’яті, навіть запаморочення і слабкий головний біль. Достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму.

Цей список можна продовжувати ще і ще, зрозуміло точно — без води людина не може існувати. Вода — безцінний ресурс на нашій планеті. На жаль, у світі понад 2 мільярди людей не мають нормального доступу до неї.

Наприклад, доводиться йти за водою десятки кілометрів, залежать від поверхневих вод або ж споживати воду з забруднених джерел. Така вода може передавати небезпечні захворювання як діарея, холера, дизентерія та поліомієліт та спричиняє тисячі смертей щороку по всьому світу.

Маючи вдосталь води ми іноді забуваємо про її величезне значення. Пам’ятайте, що вода — це життя! Не марнуйте воду, але не забувайте пити. Немає єдиної норми пиття води на день, адже наша потреба в гідрації залежить від температури й вологості довкола, активності, фізичного стану і їжі, яку ми споживаємо. Зібрали найбільш корисні дописи про воду. Все — #абивибулиздорові та не мали спраги!

Также Супрун поделилась советами, как стимулировать детей пить больше воды, сколько воды пить в жару и стоит ли запивать еду.

Читайте далее: «В больницах полно бесплатных лекарств»: Супрун советует украинцам не нагнетать обстановку и бороться за бесплатные медикаменты с местной властью