Ось би в Україні так відповідали за фатальні помилки: Влада Італії зобов’язала оператора доріг відбудувати міст в Генуї за свій рахунок

Міністерство транспорту Італії доручило компанії-оператору автомагістралей Autostrade per l’Italia відновити за свій рахунок автомобільний міст, який звалився в Генуї. Про це йдеться в заяві відомства, передає Reuters.

Крім того, Мінтранс закликав компанію оплатити роботи з відновлення будівель і територій, зруйнованих унаслідок інциденту. Також італійське міністерство заявило, що Autostrade per l’Italia протягом 15 днів має надати докази, що воно виконало свої контрактні зобов’язання щодо забезпечення безпечної роботи моста.

Уряд Італії також заявив про початок розслідування відносно Autostrade per l’Italia, передає Reuters.

Автомобільний міст в Генуї обрушився у вівторок, 14 серпня. Впав його проліт довжиною в 80 км. Уламки впали на залізничні колії і будинки. У момент інциденту на мосту були більше 35 автомобілів. Жертвами його обвалення стали 39 людей, 15 постраждали. Серед загиблих троє дітей. Зниклими безвісти вважаються 20 осіб.

Як заявив головний прокурор Генуї Франческо Коцца, ймовірною причиною аварії моста став людський фактор.

Читайте далее: «Четыре года назад я переехал в Италию, и сразу заметил как сильно отличаются итальянские школы от украинских»: с какими сложностями столкнулся бывший украинский школьник в другой стране