Омелян буде ловити «зайців» в електричках: міністр інфраструктури ніяк не заспокоїться і робить все більше гучних заяв на хвилі популярності

Омелян скаржиться на засилля «зайців» в електричках. Приміські перевезення є одиним із найзбитковіших видів перевезень в Україні.

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, інформує ЗМІ.

«Дійсно збитковий вид перевезень — це приміські перевезення. Вартість приміських перевезень регулюється тільки за погодженням з місцевими органами місцевої влади, а вони хочуть тримати ціну якнайнижче. Другий момент — дуже багато безбілетників. Щонайменше половина людей, які користуються електричками, не платять грошей за проїзд», — сказав міністр.

Нагадаємо, сьогодні, 17 серпня, Омелян також повідомив, що Україна не зазнає жодних збитків від припинення залізничного сполучення з Росією, адже протягом останніх декількох років пасажиропотік у бік Росії скоротився в рази.

«Щодо трагедії, що хтось зазнає збитки — це маніпуляції. Протягом останніх декількох років пасажиропотік у бік Росії скоротився в рази. Якщо у 2013 році залізничний транспорт перевіз понад 4 млн, то зараз цифра впала до 800 тисяч», — запевнив Омелян.

Він наголосив, що кількість українських заробітчан на Росії, яку називають ЗМІ, викликає питання щодо її достовірності і порадив українцям працювати вдома, де «створюються щороку тисячі робочих місць», або в країнах ЄС.

«Ви отримаєте більші гроші в комфортних умовах, в безпеці і маючи гарантії захищення своїх прав. Росія таких гарантій не дає. Будь-який українець на території Російської Федерації може бути заарештований, затриманий, врешті-решт вбитий. Ми хочемо зупинити можливість навіть такої провокації», — сказав Омелян.

Читайте далі на hyser: «Міністр путєй і сообщєній Омелян нервово дивився на годинник. «Любов.» — подумав міністр»: народна творчість про нелегкі будні українських можновладців