Українці більше не хочуть їхати до Московії: Потяги до Росії скасовують через падіння пасажиропотоку в п’ять разів — Володимир Омелян

Україна не зазнає жодних збитків від припинення залізничного сполучення з Росією, адже протягом останніх декількох років пасажиропотік у бік Росії скоротився в рази

Про це на брифінгу повідомив міністр інфрастурктури Володимир Омелян.

«Щодо трагедії, що хтось зазнає збитки — це маніпуляції. Протягом останніх декількох років пасажиропотік у бік Росії скоротився в рази. Якщо у 2013 році залізничний транспорт перевіз понад 4 млн, то зараз цифра впала до 800 тисяч», — запевнив Омелян.

Він наголосив, що кількість українських заробітчан на Росії, яку називають ЗМІ, викликає питання щодо її достовірності і порадив українцям працювати вдома, де «створюються щороку тисячі робочих місць», або в країнах ЄС.

«Ви отримаєте більші гроші в комфортних умовах, в безпеці і маючи гарантії захищення своїх прав. Росія таких гарантій не дає. Будь-який українець на території Російської Федерації може бути заарештований, затриманий, врешті-решт вбитий. Ми хочемо зупинити можливість навіть такої провокації», — сказав Омелян.

«Укрзалізниця» повинна направити потяги, які наразі здійснюють перевезення пасажирів до Росії, на внутрішні маршрути та до країн ЄС

Про це на брифінгу повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми маємо шалений ріст попиту на внутрішні перевезення. Тобто всі ці поїзди, які використовуються для сполучення з Російською Федерацією, можуть бути спокійно застосовані для внутрішнього переїзду українських громадян. Чи під час курортного відпочинку в напрямку курортів, чи в будь-яких інших напрямках, де вони є затребувані і немає такої кількості рухомого складу», — сказав Омелян.

При цьому він наголосив, що Україна не зазнає жодних збитків від припинення залізничного сполучення з Росією. «Потяги не будуть стояти у відстійниках, а будуть працювати і приносити прибуток «Укрзалізниці…Ці потяги будуть генерувати такий самий, або навіть більший прибуток на внутрішніх перевезеннях і сполученні на захід України – до країн ЄС», — сказав міністр.

Проте він не уточнив, коли буде ухвалене рішення про припинення сполучення.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна розглядає питання припинення залізничного сполучення з Росією.

У свою чергу, перший заступник представника президента України в Автономній Республіці Крим Ізет Гданов заявив, що разом із закриттям залізничного сполучення з Росією слід закрити й автобусне.

15 серпня на Росії заявили, що готуються реагувати у відповідь на можливе припинення сполучення з Україною.

16 серпня Мінінфраструктури анонсувало нові обмеження в транспортному сполученні з Росією.

Читайте далі: «Міністр путєй і сообщєній Омелян нервово дивився на годинник. «Любов.» — подумав міністр»: народна творчість про нелегкі будні українських можновладців