У вівторок, 14 серпня, в Одесі гвардійці Південного оперативно-територіального об’єднання (ОТО) Нацгвардії до Дня Незалежності України розпочали челлендж «Ми – це Україна». Про це повідомляє прес-служба Південного ОТО.

1.

«Метою виклику є згуртування громадян України та показати, що ми та кожен з нас – це одне ціле», — йдеться у повідомленні прес-служби.

2.

В акції взяли участь 127 військовослужбовців Нацгвардії. «Звичайно, як і у будь якого виклику ми маємо передати естафету для поширення challenge в державі.

3.

4.

5.

Ми вибрали наших побратимів із Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ, але не зважаючи на це, ми сподіваємось на підтримку й цивільного населення,» — розповів заступник по роботі з особовим складом військової частини 3012 підполковник Олександр Заболотний.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v3.1'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Одеські гвардійці розпочали challenge «Ми – це Україна»

Одеські #гвардійці розпочали #challenge «#Ми – це #Україна»#НГУ #Нацгвардія #NGU #ПівденнеОТО #Одеса #Odesa #NGUsouth

Posted by Південне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України on Tuesday, August 14, 2018

Читайте далі на hyser: Меланія Трамп вдягла куртку з написом «Мені плювати» коли провідувала дітей мігрантів та спровокувала масштабний флешмоб в мережі