94 день голодування політв’язня Олега Сенцова в Лабитнангі більшість українців зустрічає нерозумінням мети цього сміливого чоловіка

Мати Олега Сенцова отримала відповідь від російського президента Путіна на лист із проханням помилувати сина. Вона надіслала його ще 13-го липня, на 42 день народження політв’язня. У Путіна їй сказали, що для початку процедури помилування Сенцов має сам звернутися в Адміністрацію президента. Але цього, звісно ж, не станеться.

Читаючи український «Фейсбук», такі новини про матір Сенцова і слухаючи розмови людей, які думають що в темі, стає сумно. Простий українець реагуєна на російські вкиди від так званих ліберальних журналістів про посадку Сенцова в літак на Київ, не вмикаючи голову, чому про це не каже жодна з офіційних осіб.

Забуваючи про те, що вже давно потрібно автоматично поставити хрест на будь-яких російських ЗМІ та журналістах. Бо в цій країні ті, хто міг казати правду, давно лежать в могилах.

Акції «SaveSentsov» — це добре. Але так само більшість не збагне, що вони направлені на звільнення всіх політв’язнів, а не одного. Бо в самій назві акції йдеться лише про Олега.

Цей українець взагалі не намагається зрозуміти Сенцова, за якого так сильно переживає. Та це дуже просто. Бо режисер, який сьогодні розпочав 94 день безстрокового голодування, готувався до цього досить довго.

І коли оголошував про його початок, висунув вимогу звільнити всіх українських політв’язнів. Він не казав про себе, а говорив про всіх українців, які сидять в російських тюрмах.

Читайте далі на hyser: Стало відомо, за що саме Путін затаїв злобу на Сенцова та чому він його не відпускає — адвокат Сенцова розкриває головний секрет «справи Сенцова»