Нові подробиці весілля кримської «няши»: Поклонська забула запросити на весілля свого духовного «батька»

Депутат Державної думи Росії Наталя Поклонська не запросила свого духовного наставника на весілля, яке вона відсвяткувала в окупованому Криму

Про це повідомило джерело в оточенні заступника голови Комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції, інформує Depo.ua з посиланням на портал Ura.ru.

За словами співрозмовника, останнім часом депутатка стала рідше бувати в Єкатеринбурзі і бачитися зі своїм духовним наставником отцем Сергієм, який раніше мав великий вплив на неї.

Повідомляється, що отець Сергій є засновником руху царебожців, учасники якого переконані в особливій священній ролі вбитого царя Миколи II.

Нагадаємо, 13 серпня ЗМІ повідомили, що минулими вихідними Наталія Поклонська вийшла заміж за 47-річного керівника апарату уповноваженого з прав людини, заслуженого юриста Росії Івана Соловйова.

За даними джерел, церемонія була «скромною, але зі смаком».

Серед гостей були колеги Поклонскої по Держдумі, родичі, друзі та колеги з силових структур.

Сама наречена відмовилася коментувати своє особисте життя.

На весільному фото, яке оприлюднило ЗМІ, Поклонська з чоловіком позує на фоні портрета Миколи II, якого вона свого часу назвала своїм «дідусем».

Весілля відбулося в окупованому Криму. Проте згодом російські ЗМІ повідомили, що Поклонська зареєструвала шлюб ще три тижні тому.

Читайте далі на hyser: Родственники Николая Второго назвали Поклонскую сумасшедшей