Укрзалізниця готує для бідних українців «скотовозки» без нормального туалету: В Укрзалізниці пояснили, чим відрізнятимуться поїзди класів комфорт, стандарт та економ

Державна компанія Укрзалізниця планує ввести три класи поїздів — комфорт, стандарт та економ. Вони відрізнятимуться швидкістю та якістю послуг.

Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень дальнього прямування УЗ Олександр Красноштан, передає ЗМІ.

За його словами, керівництво Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури знаходяться на фінальній стадії переговорів щодо впровадження цих змін.

Красноштан пояснив, що пасажир, який купує квиток на поїзд класу комфорт, отримає новий вагон — купе або СВ, вік якого не перевищує 10 років. В ньому буде біотуалет, кондиціонер тощо.

«Це буде повний пакет послуг», — наголосив він, додавши, що швидкість поїздів класу комфорт перевищуватиме 70 кілометрів на годину, а курсуватимуть вони в найзручніший для пасажирів час.

Вагони класу стандарт можуть буди плацкартними, але в гарному стані — з біотуалетом та кондиціонером. Швидкість таких поїздів не буде перевищувати 70 кілометрів за годину.

«В економ-поїздах будуть старіші вагони, можлива відсутність кондиціонера та біотуалета», — сказав Красноштан.

Нагадаємо, Укрзалізниця замовила послуги ведення своєї Facebook-сторінки на 740 тисяч гривень.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що плацкартні вагони в Україні можуть зникнути через 5-10 років.

Також повідомлялося, що УЗ купить 54 пасажирських вагони за 1,5 мільярди гривень.

Читайте далі на hyser: «Укрзалізниця» — це ще не пекло: Польша обійшла Україну в номінації «найгірші потяги». Які умови подорожування в сусідній державі та чому гріх жалітися на вітчизняні поїзди