«Кричали «Путінввєдівойска» — забудьте про Україну назавжди»: В Україні будуть позбавляти громадянства зрадників та любителів Росії

В Україні запропонували нове покарання для учасників референдуму «Л/ДНР»

Пропозиція заступника керівника Центральної виборчої комісії Андрія Магери позбавляти громадянства учасників так званого «референдуму» Л/ДНР» не є політичною заявою.

Про це в ефірі ObozTV розповів голова комітету виборців Олексій Кошель. На його думку, нинішнім надзвичайно ліберальним ставленням до злочинців Україна в першу чергу шкодить сама собі.

«В багатьох країнах світу існують різні обмеження виборчих прав громадян. Тому цілком логічно позбавляти права голосувати осіб, які брали участь в незаконних референдумах «, — вважає Кошель.

Однак, на думку активіста, зараз набагато важливіше порушувати кримінальні справи проти тих громадян України, які були задіяні в організації виборчого процесу.

«Наприклад, в окупованому Криму більше 100 000 громадян брали участь в організації псевдовиборів Володимира Путіна. Це члени виборчих комітетів, так звані партійні агітатори, так звані спостерігачі і т.д.», — навів він приклад.

«Ці громадяни повинні знати, що в разі, якщо вони перетинають лінію розмежування з Україною, їх вже будуть чекати правоохоронці з наручниками. На мою думку, не треба цього боятися, навіть коли мова йде про таку величезному кількість людей, оскільки у цих громадян є вибір: або служити Путіну, або відчувати себе вільним громадянином України «, — заявив Кошель.

Читайте далі на hyser: Украинская власть отказалась от своих граждан: пенсии в ОРДЛО — из-за чего переселенцев с Донбасса лишают социальных выплат и как можно решить сложившуюся ситуацию