Скандальний російський політик Володимир Жириновський в черговий раз негативно висловився на адресу України, заявивши, що української нації ніколи не існувало і не існує. А ті люди, які зараз називають себе українцями – це росіяни, яких за часів СРСР змусили вивчити українську мову. Також, на думку одіозного політика, зараз українці бояться заявити про те, що вони росіяни.

“Пожежу в Україні підпалили більшовики! Бо насильно йшла українізація російського населення! Ніяких українців немає! Це росіяни, яких змусили вивчити чужу мову! Не треба нам тут уникати нашої відповідальності. Якби ми насильно росіян не робили українцями …

Вони мстять нам сьогодні , вони – росіяни, але режим такий, що вони бояться сказати, що вони росіяни! ” – з істерикою заявив лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1”.

Відзначимо, що Жириновський пішов далі і заявив, що в ті часи, коли радянська влада змушувала вчити росіян українську мову, було, важко влаштуватися на роботу. За словами політика, це відбувалося через ті причини, що багато хто не проходили курси українізації під назвою “Українство”. “Це зробила Москва, більшовики тут сиділи, Сталін, і сама Компартія України!

Ніяких українців не було ніколи! Це були західні області Російської імперії! Це все підготовлено австрійським Генштабом, у Відні підготовлено! Грушевський у Відні писав цей підручник штучний української мови!” – завершив промову політик.

Нагадаємо як одіозний російський політик і депутат Держдуми Володимир Жириновський вибухнув істерикою в ефірі російського телеканалу «Росія 1» через події на Донбасі і постачань американської зброї в Україні.

В кінці пропагандистської програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» український політолог Вадим Трюхан, який також був запрошений на ефірі в студії, заявив, що в разі поставок американської зброї Україні, Росії доведеться йти на компроміси і миритися. Він також назвав попередні виступи Жириновського цирком.

У відповідь на це Жириновський влаштував істерику і заявив що Росія і далі буде загрожувати Україні.

«Будемо загрожувати, будемо розстрілювати вас, негідників і негідників. Ви — покидьки, бандити, вже 10 тисяч знищили. За кожного відповісте! », — кричав Жириновський, підбігши зі свого місця до українського політолога.

Російський політик обізвав українського політолога фашистом і зажадав покинути ефір. Що Трюхан, через небажання спілкуватися з одіозним політиком, і зробив.

Також дивіться відео: