Семен Глузман: «Думаю, Путін щодня отримує інформацію про стан ув’язненого Сенцова. Але він, Путін категорично не вміє поступатися»

Думаю, Володимир Путін щодня отримує інформацію про стан ув’язненого Олега Сенцова. Але він, Путін категорично не вміє поступатися. Тим більше, такого нахабного вимогу якогось там Сенцова: звільнити всіх політичних в’язнів. Саме тому укладений Сенцов повинен померти.

Ясно пам’ятаю останній, 114-й день мого голодування протесту в таборі. Тоді я відчув наближення смерті. Раптово усвідомив, що в камері нас двоє: я і смерть. Я не хотів вмирати і припинив голодування.

Ситуація Сенцова з самого початку голодування гірше моєї. Я голодував в камері штрафного ізолятора, про моє протесті світ не знав. І я не вимагав від держави надмірного. Я протестував проти невмотивованого, протизаконного покарання. Тільки цього, не звільнення з табору.

Про голодування Сенцова знає весь цивілізований світ.
І весь цивілізований світ знає про окупацію українського Криму Росією. І про те, що Олег Сенцов – житель Криму. Він, Олег Сенцов не може через страх смерті припинити голодування. Розуміючи, що його вимоги в Росії не здійсненні. Розуміючи, що Путін не вміє поступатися.

Помре Сенцов … Ну, і що. Він, Путін і без того в цивілізованому світі нерукоподавані. Ще одна смерть. Серед багатьох щоденних смертей в протистоянні України та Росії. Політики швидко забудуть про його смерті. Всі політики, і наші, і західні. До наступної окупації, до наступної голодування чергового політичного в’язня.

Семён Глузман

Нагадаємо, що росіяни масово вимагають від Путіна звільнення Сенцова: петицію з вимогою до уряду Росії піти на обмін в’язнями з Україною підписали 50 тисяч людей.

Український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування в колонії, вимагаючи звільнення українських політв’язнів у Росії

Петицію за обмін політичними в’язнями між Росією і Україною підписали понад 50 тисяч людей. Вона була створена в травні після початку голодування українського режисера Олега Сенцова, ув’язненого у Росії.

Автор петиції біолог із російського Дмитрова Олександр Рекубратський вимагає від російського уряду провести обмін у форматі «всіх на всіх».

Він неодноразово проводив одиничні пікети на підтримку українського режисера.

14 травня кримчанин Олег Сенцов, засуджений в Росії до 20 років за звинуваченням у тероризмі, оголосив безстрокове голодування в колонії, вимагаючи звільнення українських політв’язнів у Росії. По всьому світу тривають акції на підтримку режисера.

Раніше Hyser писав про те, що відбувся концерт для украденной земли: «Бумбокс» посвятили новую песню Сенцову и спели ее на глазах у разъяренных россиян (видео)