Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко підтвердив, що Оксану Марченко запросили в шоу «Танці з зірками», пояснивши, що «в шоу беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань».

Про це йдеться в поширеній прес-службою телеканалу заяві, пише «Детектор медіа». «Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1+1 медіа» будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості.

Журналісти мають право висловлювати свою думку в тому числі і з приводу рішень каналу. Проте хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань», – заявив Ткаченко. Він зауважив, що за результатами досліджень, «серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті – в тому числі, і Оксана Марченко».

«Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», – підкреслили в прес-службі телеканалу. Нагадаємо, журналісти ТСН виступили проти рішення телеканалу «1+1» залучити до розважального шоу «Танці з зірками» дружину Віктора Медведчука Оксану Марченко.

Нагадаємо, журналісти ТСН виступили проти рішення телеканалу «1+1» залучити до розважального шоу «Танці з зірками» дружину Віктора Медведчука Оксану Марченко.

Про це 8 серпня на своїй сторінці у соцмережі Facebook написала ведуча ТСН Соломія Вітвіцька, яка розповсюдила заяву колективу ТСН.

«Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним.

Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму», — говориться у заяві ТСН.

Зазначається, що навіть той факт, що шоу є розважальним, «не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі телеканалу».
«ТСН як невід’ємна складова «1+1», завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова.

Репутація ТСН – це репутація кожного з нас. Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин», — заявили журналісти ТСН.

До заяви колективу ТСН додається копія документа, підписаного співробітниками редакції. На момент публікації під заявою стоять 34 підписи.

Ранее Hyser писал про неизвестная Оксана Марченко: от работы на УТ-1 до кумовства с Путиным (фото и эксклюзивное, домашнее видео)