«Всі ми пам’ятаємо гучний процес над Генадієм Кернесом, він звинувачувався у серьозних злочинах, викрадення та побиття»

Всі ми пам’ятаємо гучний процес над Генадієм Кернесом, він звинувачувався у серьозних злочинах, викрадення та побиття. Журналіст Юрій Бутусов повідомив резонансну новину про те що сьогодні суд прийняв остаточне рішення: “Справа про викрадення Кернесом двох активістів Євромайдану закрито через … неявки на засідання прокурорів!

25 січня 2014 го охорона головного бандита Харкова Кернеса викрала двох активістів Євромайдану, слава Богу, вони залишилися живими. Після революції відкрили кримінальну справу, Кернес переобрався в мери, домовився з новою владою, і щось таке пообіцяв і чимось таким простимулював когось, що прокурори перестали ходити на засідання, і суд сьогодні закрив справу – виявилося, прокурори в процесі участі не приймають!

Тобто суд не виніс рішення по суті, а просто припинив процес! Мафіозі, який купує політичний вплив в керівництві держави і в найвпливовіших ЗМІ, купив собі імунітет від правосуддя. Чиста корупція, демонстративна і відверта.” — написав журналіст.

Нагадаємо, що Мер Харкова Кернес знову вийшов «сухим з води»: або як вирішити питання по-харківськи.

Засідання Київського райсуду Полтави у справі мера Харкова Геннадія Кернеса тривало 15 хвилин, тому що не з’явилися свідки.

«Обвинувачений Кернес і його охоронці були присутні на суді. На минулому засіданні суддя Антонов зобов’язав обидві сторони процесу забезпечити явку свідків. Своїх свідків повинні доставити і сторона захисту, і сторона звинувачення. Планувалося також вивчити докази захисту. Однак засідання закінчилося через 15 хвилин: жоден зі свідків не з’явився», — розповіли в суді.

Сторона захисту в своєму клопотанні надала інформацію про 7 свідків.

«Вони всі співробітники прокуратури або поліції. Захист просить суд направити їм повістки для явки в суд. Також залишаються допитаними 9 свідків з боку держобвинувачення», — відзначили представники суду.

Наступне засідання призначене на 29 травня.

25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку євромайдан в Харкові. У той же день депутат Харківської облради від ВО «Батьківщина» Іван Варченко заявив про викрадення двох активістів євромайдан — Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова «після того, як вони знімали номери автомобілів «друзів Кернеса »біля готелю «Національ».

Пізніше відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів євромайдан не підтвердилася.

2 березня 2015 року Кернес був повідомлений про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу і про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса і двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Ранее Hyser писав «Как разворовывается Харьков — первый зам. Кернеса Терехов, нещадно грабит горожан и построил империю»: НАЗК займется этим «кадром»