Сашко Лірник: “Прочитав заяву журналістів з каналу 1+1. Багато знайомих серед них. Все класно, тільки не зрозумів”

Прочитав заяву журналістів з каналу 1+1 щодо участі в шоу на «1+1» Оксани Марченко. Я їх знаю і люблю. Багато знайомих серед них. Все класно, тільки не зрозумів. Я думав що це заява про звільнення їх з каналу на знак протесту. А воно ні. Просто не підтримують появу одіозної особи. І шо? Шо далі? Особа появиться, а вони продовжують працювати там.

Питання- а для чого ця заява? Що вона змінить? Покаже що журналісти хороші, а канал кака? Тоді чому там працюєте? Чи це забастовка ваша така? Не схоже. Чи ваша заява примусить власника змінитися і не пхати одіозних осіб в телевізор? «Нє вєрю» в це чудо.

Тоді який сенс цієї заяви?

Сашко Лірник

Нагадаємо, що журналісти «Телевізійної служби новин» виступили проти участі в шоу на «1+1» Оксани Марченко, телеведучої, дружини лідера проросійської організації «Український вибір» Віктора Медведчука.

«Ми, журналісти «Телевізійної служби новин», дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації [Володимиром] Путіним.

Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна», – йдеться в заяві, яку поширюють у соціальних мережах журналісти ТСН, зокрема кореспондент Іван Гребенюк.

Журналісти додають, що подружжя Медведчука та Марченко «жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму».

«Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу… Як колектив ТСН, ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу «1+1» не позначиться на редакційній політиці «Телевізійної служби новин», – зазначають співробітники ТСН.

Ранее Hyser писал про первую телезвезду-миллиардера в Украине: что вынудило Медведчука переоформить миллиарды на супругу (фото)