Таки почалось. Росія простягнула руку та почала відверто клянчити гроші в США на відновлення Сирії

Розсмішила новина про те, як Росія попросила у США грошей на відновлення Сирії – тепер уже прямим текстом (в листі, переданому по секретному, ептіть, каналу). Це історія не одного дня: давно ходять чутки про те, як Москва ходить з простягнутою рукою, благаючи Захід профінансувати відновлення зруйнованої нею ж країни.

Путін чудово розуміє, що загруз в дружбі з Асадом як горобець в лайні. Знищивши Сирію і взявши на себе тягар утримання асадітов, в Кремлі зрозуміли, що грошей немає не тільки на сирійський режим, а й на російських громадян, які з кожним днем стають все зліше.

Все це можна було прорахувати ще в 2015 році, якщо б голови у кремлівських стратегів росли не з дупи. “Крижаний прийом” (за висловом Reuters), який Вашингтон надав російському хитрова […] ному плану, був очікуваним, так само як і очікуваною була відмова легітимізувати “референдум” на Донбасі, де коготок нашої говнопташки теж потонув по самий ботокс.

Зрозуміло, жоден з цих регіонів путінська адміністрація не збирається залишати ні за яких обставин, проте мріє вилізти з гною в білому фартусі, який для неї випере особисто Дональд Трамп. Російські дипломати безуспішно намагаються продати цю історію як узгоджену в Гельсінкі, чим викликали гомеричний регіт в американському істеблішменті.

Далі – очікуваний вічний пат: Захід грошей на Сирію не дасть, а Асад продовжить висмоктувати російські ресурси до тих пір, поки не вісмокче все, що можна з дохлого тільця. В кінці залишиться тільки Пригожин з африканськими алмазами та прибита до стіни тушка ПВК Вагнера.

Alexandr Kushnar

Нагадаємо, що нещодавно США підготували для РФ “руйнівні” санкції.

«Отже, законопроект про введення проти Росії нових санкцій був представлений на суд капітолійського політикуму. Законопроект, який може стати найпотужнішим ударом по Росії з 2014 року.

Як я вже неодноразово писав, в новому пакеті санкцій, який став наслідком зустрічі Трампа і Путіна в Гельсінкі, будуть введені обмеження щодо банківського сектора РФ, газопроводу “Північний потік – 2” і розпочато слідство у доказу причетності РФ до спонсорування міжнародного тероризму.

Але справжнім хуком може стати заборона інвестицій в Держборг РФ за рахунок якого Росія залучає в свою конвульсірующую економіку валюту. І хоча Мінфін США виступає проти такого роду обмежень, сенатори Марко Рубіо і Кріса Ван Холлене, знову здобувають успіх.

Окремо хотілося б відзначити, що нові санкції зараз йдуть під гаслом “за втручання в президентські вибори США”, хоча це не зовсім так і сенатор Ліндсі Грем напередодні нагадав, що крім відповідальності за свої дії в електоральному процесі штатів, РФ повинна відповісти і за своє втручання в справи України.

Якщо всі розділи даного законопроекту пройдуть узгодження і Трамп їх підпише (а куди він дінеться в нинішніх умовах тотального пресингу) то можна буде сміливо відправляти Путіну листівку з привітаннями у зв’язку з вельми і вельми вдалою поїздкою в Гельсінкі.» — пише Alexander Kovalenko в соціальній мережі Facebook.

Раніше Hyser писав про те, що Путіна не будуть запрошувати до США, Дональд Трамп переніс зустріч зі своїм російським колегою Володимиром Путіним на 2019 рік