Литвин попалився на інтерв’ю. Каже: «Cин займається справою, намагається стати на ноги. Але зробити це дуже важко»

Колишній голова Верховної Ради, позафракційний депутат Володимир Литвин розповів про свою сім’ю

Йдеться про його словах в прямому ефірі в інтерв’ю Алісі Бацман на телеканалі «112 Украина» про сина, що йому складно вести бізнес в Україні, оскільки він не пов’язаний з держбюджетом.

«Он занимается своим делом. Пытается стать на ноги. Но вы прекрасно понимаете, что когда люди не связаны с государственным бюджетом, сделать это трудно. Но я горд за то, что он ищет себя, учится на курсах, в школах, защитил диссертацию», – сказав він.

Дивіться на відео з 47:19

Ця новина не могла пройти повз громадян та широко розповсюдилась в соціальній мережі.

«Каже: син займається справою, намагається стати на ноги. Але зробити це без доступу до бюджетних коштів дуже важко…

Ти ба! Прямо як древній Антей, бля. Той тоже сили тіряв, коли його від бюджету відривали… Від землі, в смислі… Так його подлий і коварний Геракл і побідив…

В общим, важко дітям зіп’яться на ноги без бюджету… Гравітація, сука, мішає…

“Взяли и отняли у детей кусочек счастья”, – казав покойний Чечетов..» — пише Vitalii Chepynoga.

А також така заява Литвина викликала бурхливу реакцію серед користувачів. Коментатори назвали її «обмовкою за Фрейдом» і дійшли висновку, що таким чином політик видав, що на ньому «шапка горить».

«Наткнулась в ФБ, зависла, не поверила, пошла перепроверять. И таки да, он это сказал. Можно сутками готовиться к интервью, перелопатить кучу материалов, собрать море инфы, достать инсайды. А потом — бах! — выстреливает самый невинный вопрос. И все, спикер с головой себя выдает. Alesia Batsman это прекрасно))

Журналіст: Стосовно вашого сина Івана, він теж політик…

Литвин: Ні, він не політик.

Журналіст: Чим він займається?

Литвин: Він займається своєю справою, намагається стати на ноги. Але ви прекрасно розумієте, коли люди не пов’язані з державним бюджетом, зробити це важко…

З вами була рубика: Литвин знає, що говорить» — пише у Facebook Nato Dvali

Раніше Hyser писав «Чорт мене смикнув залізти в “Однокласники”. А все тому, що побачила загадкового незнайомця в суді по резонансній справі»